21° Açık

Philips, iF Design Awards 2015’te 52 ödül Aldı

AR-GE / İnovasyon - 7 Mart 2015 17:26 A A

Philips, Tasarım biriminin 90’ıncı yılında iF Design Awards’da 52 ödüle layık görülerek rekor kırdı. Philips, tasarımda dünyanın en eski ve en önemli yarışmalarından olan iF Design Awards 2015’de 52 ödül birden kazandı. 1925’ten bu yana faaliyet gösteren Philips Tasarım, iF Design Awards’ın Ürün Tasarımı, İletişim, Ambalaj, İç Mimari ve Profesyonel Konsept olmak üzere tüm kategorilerinde jürinin takdirini kazandı.

27 Şubat günü Almanya’nın Münih kentinde gerçekleşen tasarım ödülleri gecesinde, Philips, sırasıyla Ürün Tasarımı ve Profesyonel Konsept Tasarımı kategorilerinde Philips VisaCare ve Google ile birlikte geliştirilen Intellivue Google Glass ile iki Altın Ödül kazandı.

Philips VisaCare

Mikrodermabrazyon teknolojisine dayanan VisaCare, ev  rahatlığında, cilde daha sıkı ve genç bir görünüm kazandırmaya yardımcı olur. Masaj yaparak ölü deriyi atmaya ve cildin daha sıkı ve pürüssüz olmasına yardımcı olur. Philips’in güzellik portföyünü zenginleştirmek için normal ve hassas cilde sahip kadınlar için özel olarak tasarlanmış, premium kalitede bir üründür.

Intellivue Google Glass

Google ile Philips IntelliVue’nun hasta izleme çözümlerinin teknolojilerini bir araya getiren Philips, hastanın yaşam belirtilerinin Google Glass’a hatasız transferi konusunda ilk simülasyonunu gerçekleştirdi. Bu yöntem, doktorların en çok gereksinim duydukları anlarda gerekli bilgiye hızlıca ulaşmalarında yeni olanaklara kapı aralıyor.

Philips+Intellivue+Google+Glass

Philips+VisaCare

Bu haber 1642 kez okundu.
AR-GE / İnovasyon - 17:26 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.