14° Parçalı bulutlu

Acer Cep Projektörüne iF Tasarım Ödülü!

AR-GE / İnovasyon - 9 Mart 2015 14:38 A A

Acer C205 Cep Projektörü 2015 iF Tasarım Ödülünü Kazandı!

Acer, C205 LED projektörü ile Almanya iF Tasarım ödülünü kazandı. Kablosuz projeksiyon özelliklerine de sahip olan bu ultra hafif ve taşınabilir projektör 53 ülkeden 5000 başvuru arasından seçildi ve ses/görüntü kategorisinde ödül sahibi oldu.

IF Tasarım ödülünü kazanmak, jürinin; tasarım kalitesi, yüzey, malzeme seçimi, yenilik seviyesi, çevreye etki ve fonksiyonelliğin yanı sıra, evrensel tasarımdaki üstün başarıları onaylamış olması demektir.

Yalnızca 144 x 108 mm ölçüleri ve 0.3 kg (0.66 lb) ağırlığıyla, dahili pil tasarımı sayesinde aynı zamanda kablosuz olarak da kullanılabilen C205 , Acer Power Bank aracılığıyla projeksiyonunun çalışma süresini 7 saate kadar çıkabilmektedir.

Müşteriler HDMI veya MHL kablolarıyla herhangi bir akıllı cihazdan fotoğraf, müzik veya video oynatabilir ve aynı zamanda MHL bağlantı noktası aracılığıyla cihazı şarj edebilirler. Ayrıca, Acer WirelessCast (MHL adaptörü) C205‘in akıllı telefonlardan, tabletlerden ve bilgisayarlardan kablosuz olarak içerik yansıtabilmesini sağlıyor.

1953’ten beri, iF ödül logosu tüm dünyada olağanüstü tasarımla aynı anlama geliyor. Almanya Uluslararası Forum Tasarımı tarafından organize edilen iF’te ödül kazanan katılımcılar Hamburg‘da düzenlenen iF tasarım fuarında da sergileniyor. www.teknoparkmedya.com

 

Bu haber 1374 kez okundu.
AR-GE / İnovasyon - 14:38 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.