19° Açık

World of Tanks Blitz Android için yenilik

Dünya - 4 Aralık 2014 20:08 A A

World of Tanks Blitz Android için, iOS ile Platformlar Arası Oynanış Desteğiyle Yayınlandı

Android ve iOS sürümleri 1.5 “İngiliz Çeliği” güncellemesi ile yeni tank serisine kavuştu.

Wargaming bugün World of Tanks Blitz Android sürümünün dünya genelinde yayınlandığını duyurdu. Ücretsiz oynanan mobil aksiyon MMO’su Android cihazlarda yerini alırken, iOS sürümü de İngiliz tank serisi, mürettebat yetenekleri, yeni harita ve platformlar arası (iOS ve Android) oynama işlevleri gibi bir dizi yeni içerik barındıran bir güncelle eklendi.

Android platformuna çıkışın yanı sıra, World of Tanks Blitz iOS ve Android sürümleri önemli bir güncelleme aldı. 1.5 İngiliz Çeliği adındaki bu güncelleme, aralarında 10 orta tankın bulunduğu İngiliz tanklarını savaş alanına taşırken, Winter Malinovka haritası ve yeni mürettebat yeteneklerini de oyuna ekleyebiliyor.

World of Tanks Blitz, Haziran 2014’te iOS için çıktığından bu yana dünya genelinde 10 milyondan fazla yüklemeye ulaşırken, kullanıcı başına günde ortalama 60 dakika oynama süresi ve ortalama 20 dakikalık oturum süresi gibi istatistikler yakaladı. Geride kalan 6 ay süresinde World of Tanks Blitz App Store’da 4,5 ortalama puan alırken, pek çok ülkede iPad ve iPhone için en iyi uygulamalar arasında gösterildi.

Oyunu ücretsiz olarak Google Play ve App Store üzerinden indirmek mümkün.

1393492301_WARGAMING.NET_LOGO_White

Bu haber 907 kez okundu.
Dünya - 20:08 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.