28° Açık

Karsan’ın Elektrikli Modelleri İzmir Ödemiş’te Hizmete Başladı

Manşet - 16 Temmuz 2023 21:05 A A

Karsan, İzmir Ödemiş’te yeni nesil çevreci Karsan araçları hizmete giriyor. Karsan S.S. Ödemiş Yolcu Taşıyıcıları Kooperatifi’ne, 8 adet otomatik şanzımanlı çevreci ATAK ve 2 adet de JEST teslimatı gerçekleştirildi.

Belediyelere sürdürülebilir çözümler!

S.S. Ödemiş Yolcu Taşıyıcıları Kooperatifi’ne, 8 adet otomatik şanzımanlı çevreci ATAK ve 2 adet de JEST teslimatı gerçekleştirildi. Dünya kara ulaşımı pazarında, müşteri ihtiyaçlarına yönelik yaratıcı, sürdürülebilir ve ilham veren çözümler sunan Karsan, geçen yıl da Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin açtığı çevreci araç alımı ihalesini kazanarak 205 adet Menarinibus Citymood aracını belediyenin hizmetine sunmuştu. Kurduğu iş ortaklıkları ve öncü yenilikleriyle Karsan’ın, bugün itibarıyla dünyanın 21 farklı ülkesinde hizmet verdiğini söyleyen Karsan Yurtiçi Satış ve Dış İlişkiler Genel Müdür Yardımcısı Muzaffer Arpacıoğlu, “Türkiye’deki faaliyetlerimiz de son sürat devam ediyor. Türkiye’deki yerel yönetimlerin, filolarını en yeni teknolojiye sahip Karsan modelleriyle yenilemelerine tam destek veriyoruz” dedi.

Ödemiş halkının konforu artacak!

Karsan’ın, kentlerin toplu ulaşım çözümlerine destek sağlamaya devam ettiğini vurgulayan Muzaffer Arpacıoğlu, “Tarihi dokusuyla İzmir’in önemli ilçelerinden olan Ödemiş’e yönelik yaptığımız bu teslimatın ilçenin toplu taşıma çözümleri için son derece kıymetli olduğuna inanıyoruz. Gerçekleştirdiğimiz teslimatların ardından Ödemiş halkı, şehir içinde konforlu ve güvenli biçimde seyahat edebilecek” diye konuştu.

Bu haber 4404 kez okundu.
Manşet - 21:05 A A
BENZER HABERLER