17° Açık

Panasonic AV Digital World’e Canlı Etkinlikleri Ve E-Sporu Ekledi

Manşet Üstü - 26 Eylül 2022 14:08 A A

Panasonic’in en yeni AV çözümleri, fiziksel etkinliğe gitmeden tek tuşla deneyimlenebiliyor.Panasonic, katılımcıların çözümleri yeni yöntemlerle keşfedebilmesi için geliştirilen yeni nesil 3D dijital platformuna Canlı Etkinlik ve E-Spor odalarını eklediğini duyurdu. Kullanıcılar artık bilgisayarları üzerinden Kurumsal, Eğitim ve TV ve Canlı Yayın odalarına ek olarak Canlı Etkinlik ve E-Spor odalarına da erişebiliyor. Kullanıcılar bu odalarda hızla büyüyen sektörün yeni çözümlerini görebiliyor ve her bir ürünü yakından keşfedebiliyor ve onlarla etkileşime geçebiliyor.

Panasonic Connect Europe Profesyonel Video Sistemler Direktörü Andre Meterian, konuyla ilgili bunları söylüyor: “İş dünyası değişiyor ve fuarları ziyaret etmek ve seyahat etmek istemeyen kişiler artık laptop veya mobil cihazlarından tek bir tık ile farklı sektörler için geliştirilen en yeni Yayın ve ProAV çözümlerini yakından deneyimleme şansına sahip oluyor.”

Dijital odalara giren ziyaretçiler sanal alanda kolayca hareket ederek Panasonic’in en yeni Yayın ve ProAV çözümlerini görebilecek. Bu çözümler arasında Kairosdönüştürücülerstüdyo kameralarPTZ kameraları ve yöneticilerirobotik çözümleri ve 30.000 lm 3 çipli DLP projektör PT-RQ35 yer alıyor.

Yeni E-Spor odası, Panasonic çözümlerinin dünyanın en hızlı büyüyen sporunun heyecanını canlı yayını takip izleyicilerde stadyum veya stüdyoda olan izleyicilerle aynı seviyede yaşatabildiğini gösteriyor. Canlı Etkinlikler odası ise Panasonic’in dünya çapındaki izleyicileri eğlendirmek için eğlence sektörünün en büyük yıldızları tarafından kullanılan PTZ kamera sistemlerine ve prodüksiyon kontrol cihazlarına odaklanıyor. Ziyaretçiler, ek bilginin yanı sıra ürünün ve özelliklerinin 3D yakından görünümü için tek bir ürüne tıklayabiliyor.

Yeni odalara ek olarak Panasonic Kurumsal odasına ilave görsel çözümler ekledi. Bu çözümler arasında Panasonic’in kablosuz sunum sistemi Press IT ve yeni nesil kamera hoparlörü ile hibrit toplantıların zorluğunu ortadan kaldıracak şekilde tasarlanan PressIT360 gibi en yeni projektörler ve birlikte çalışmayı mümkün kılan teknolojiler yer alıyor.

AV Digital World Panasonic’in Sanal Demo Odaları’nın geliştirilmesiyle tamamlanacak. Bu odalar iş ortaklarının ve müşterilerin Panasonic’in ProAV çözümlerini uzaktan kontrol ve test edebilmesini sağlayacak. İlk Sanal Demo Odaları yılın ilerleyen aylarında kullanıma sunulacak.

Bu haber 1672 kez okundu.
Manşet Üstü - 14:08 A A
BENZER HABERLER