Açık

Ozan Elektronik Para Dgpays İle Anlaştı

Kripto Para - 20 Ekim 2021 22:34 A A

Ozan Elektronik Para, DgPays ile stratejik bir iş birliğine imza attı. “Processing” alanındaki bu iş birliği kapsamında, ön ödemeli Ozan Card ve Ozan sanal kart kullanıcıları, ödeme noktalarında işlemlerini hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirecekler.  

Ozan Elektronik Para; “Processing” alanında en verimli hizmeti alabilmek üzere fintech şirketlerinden DgPays ile iş birliği gerçekleştirdi. Bu stratejik iş birliği sayesinde kullanıcılar, Ozan Card ile işlemlerini hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilecek. Ozan Elektronik Para, ön ödemeli Ozan Card ve Ozan SuperApp içinde oluşturulacak sanal kart ürünlerini de yıl sonunda kullanıcılarıyla buluşturmaya hazırlanıyor.

Ozan Elektronik Para CEO’su Ömer Suner, “Kullanıcılarımızın hayatlarını kolaylaştırmak için kendimizi her geçen gün daha da geliştiriyoruz. Sunduğumuz yenilikleri, alanında uzman iş ortakları aracılıyla güçlendirmek ve gelişimin önünü açmak her zaman öncelikli vizyonumuz. Ozan Elektronik Para olarak, kullanıcılarımıza sağladığımız tüm ön ödemeli kartların “Processing” altyapısı için DgPays ile önemli bir iş birliği gerçekleştirdik. Bu iş birliği sayesinde kullanıcılarımızın tüm kart işlemleri hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleşecek. Bu sebeple, DgPays ile hayata geçirdiğimiz iş birliğinden dolayı büyük mutluluk duyuyoruz. Nitelikli çözümlerimizin güçlenmesine katkı sağlayan, sunduğu hizmetlerde önemli yeniliklere imza atan ve küresel marka olma hedeflerimize katkı sunan DgPays ekibine teşekkür ederiz.”

DgPays CEO’su Serkan Ömerbeyoğlu: “Ozan Elektronik Para ile Ozan Card’ın teknolojik altyapısını sağlamak üzere gerçekleştirdiğimiz iş birliğini duyurmaktan büyük mutluluk duyuyorum. DgPays olarak, birçoğu dünyada da ilk olan 35 inovatif teknoloji ürünümüz bulunuyor. Türkiye’de faaliyet gösteren hemen hemen bütün bankaların yanı sıra, e-para kuruluşları, Telekom operatörleri, sigorta şirketleri, büyük perakendeciler ile taşımacılık operatörlerinden oluşan geniş bir müşteri portföyümüz var. Ozan Elektronik Para ile iş birliğimiz birlikte geliştireceğimiz yenilikçi projelerle devam edecek.”

Bu haber 478 kez okundu.
Kripto Para - 22:34 A A
BENZER HABERLER