23° Açık

Metaverse’e İlgi Katlanarak Devam Ediyor, Şimdi de Adidas

Kripto Para - 3 Aralık 2021 14:55 A A

Huobi Global Araştırma Müdürü Beste Naz Süllü yaptığı değerlendirmede “Metaverse” olan ilgiye dikkat çekerek, şirketlerin metaverse yatırımlarına değindi: “Facebook’un ismini Meta olarak değiştirmesi sonrası Adidas’ın da aldığı NFT ve işbirlikleri Metaverse adını yaygınlaştırıyor.

Kendisine ait ekosistemi olan Metaverse’ün daha fazla kullanıcıya erişememesi için bir engel olmazken, bugünün kriptoparaları, yarının metaverse dünyasının para birimleri olacak. Bu nedenle kripto paralar metaverse dünyasının temelini, ekonomisini oluştururken, bu süreçten sonra metaverse ile birlikte kripto paraların da önemi artacak. Geçen hafta da Huobi Primelist etkinliğinde EPIK’in ön satışı yapılmıştı. Artık ön plana aldığımız projeler yoğunlukla NFT, oyun ve metaverse içinde gelecek vaat eden coinleri oluyor.

Bu nedenle EPIK hem piyasa değeri bakımından büyümeye çok açık hem de hali hazırda 300’den fazla NFT için müşterisi bulunuyor. Bitcoin ise bir türlü 56.000$ bandından kurtulamazken, SEC, spot Bitcoin ETF’ine bir kez daha ret verdi. Temel yönden beslenemeyen BTC’de 59.000$ üçüncü kez testinde reddedilirken, volatilitedeki düşüş yataylığın bir süre daha devam edeceğine işaret ediyor.”

Bu haber 777 kez okundu.
Kripto Para - 14:55 A A
BENZER HABERLER