LG Endüstriyel Ekranlar İç Ve Dış Mekanlarda

Manşet Yanı - 15 Ocak 2022 14:16 A A

LG’nin LED Signage, OLED Signage, UHD Signage, Videowall Signage, FHD Signage, Videowall Signage, Transparan OLED, Ultra İnce çerçeveli Videowall, Yüksek Parlaklıklı Videowall ve Outdoor ekran modelleri yüksek çözünürlükleriyle öne çıkıyor.

LG’nin çok yönlü LED Signage ekranları, çeşitli iç mekan uygulamaları ve stadyumlar da dahil olmak üzere pek çok dış mekanda  reklam, tanıtım ve duyuruların  dikkat çekmesine yardımcı oluyor. Her pikseli ince bir metal hatla birbirine bağlayan transparan ekranlar, ürün takılıp kapatıldıktan sonra bile ürünün arkasındaki nesneyi yansıtıyor. IPS teknolojisi ve izleme açısıyla  en canlı renkleri en uzak mesafeden dahi görülmesine imkan veriyor. Bu cihazlar ayırca, bir medya player olmadan içerik oynatma, aynı anda bir çok görevi yürütme ve HTML5’i destekleyen web tabanlı wenOS platformuyla sunduğu SDK (yazılım geliştirme kiti) ile SI’ları oluşturma ve optimize etme gibi özellikler de barındırıyor. 

Tüm İş ve Pazarlama Amaçlarına Uygun  Ekranlar LG’de

Marka, ürün ve hizmetlerini en etkileyici şekilde tanıtmak isteyen işyerlerinde tercih edilen LG endüstriyel ekranlar kolay montaj, kurulum, uzaktan kontrol ve bakım gibi özellikleriyle üst düzey kullanıcı deneyimi sunuyor.

Bu haber 367 kez okundu.
Manşet Yanı - 14:16 A A
BENZER HABERLER