DOLAR: 5.69 TL
EURO: 6.29 TL

Çocukların isteğini “Sihirli Fabrika” gerçekleştirdi

4 yıl önce
6.801 kez görüntülendi

Çocukların isteğini “Sihirli Fabrika” gerçekleştirdi

Türkiye’nin yüzde yüz yerli sermayeli 3D yazıcılarını üretmeyi başaran LTS Teknoloji Grup, çocukların hayallerini gerçekleştirmek için başlattığı “Sihirli Fabrika” projesinde üretilen oyuncaklar Doğu’daki çocuklara teslim edilmeye başladı.

LTS Teknoloji Grup Başkanı Talat Sam: “İstedikleri oyuncaklara imkansızlıklar nedeniyle ulaşamayan çocukların yüzünü güldürebilmek için TeTe 3D printer ile ürettiğimiz oyuncaklarına kavuşan çocukların mutlulukları ne kadar doğru bir işe imza attığımızı gösteriyor” dedi.

Çocukları mutlu etmenin kendisini de mutlu ettiğini vurgulayan Talat Sam, “Geleceğimizin teminatı çocuklarımızı desteklemek için elimizden gelen her şeyi yapmaya hazırız. LTS Teknoloji Grup olarak, saç dökülmesine özel şampuanları ürettiğimiz GeoMASS ARGE Laboratuvarı’na ilköğretim öğrencilerini davet ederek, şampuan üretim sürecinde pratik bilgiler vererek, sertifika dağıtıyoruz. “Sihirli Fabrika” projemizle de ülkedeki tüm çocukları sevindirmeyi hedefliyoruz” dedi.

Sam, “Sihirli Fabrika” projesiyle özellikle Doğu’daki çocukların hayal ettikleri oyuncakları resmettiklerini, Türkiye’nin ilk ve tek yerli 3 boyutlu yazıcısı TeTe ile de bu oyuncakların üretildiğini ifade ederek, “Doğu’daki çocuklarımıza 3D printer ile üretilen kendi çizdikleri oyuncakları göndermeye başladık. İstedikleri oyuncaklara imkansızlıklar nedeniyle ulaşamayan çocukların yüzünü güldürebilmek için ürettiğimiz oyuncaklarına kavuşan miniklerin mutlulukları ne kadar doğru bir işe imza attığımızı gösteriyor. LTS Teknoloji Grup olarak çocuklara yönelik sosyal sorumluluk projelerimizi sürdürmeye devam edeceğiz” dedi.

 

 

Çocukların isteğini “Sihirli Fabrika” gerçekleştirdi Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı Çık