Btcturk PRO, Yeni Yılı 3 Yeni Kriptoparayla Karşılıyor

Kripto Para - 31 Aralık 2021 15:27 A A

Btcturk PRO, Yeni Yılı 3 Yeni Kriptoparayla Karşılıyor:

Amp (AMP), Audius (AUDIO), Spell Token (SPELL)

Türkiye’yi Bitcoin ile tanıştıran ve 4,5 milyon kullanıcısı bulunan BtcTurk, yeni yıla profesyoneller için geliştirdiği BtcTurk | PRO’ya 3 yeni kriptopara ekleyerek merhaba diyor. Amp (AMP), Audius (AUDIO) ve Spell Token’ı (SPELL) listeleyen BtcTurk | PRO, 48 kriptopara birimine ve 119 işlem çiftine ulaşıyor.

Bitcoin ve kriptoparaların kolayca ve güvenle alım satımının yapılabildiği BtcTurk, dünya genelinde 4,5 milyon kullanıcıya 7 gün 24 saat işlem yapma imkânı sağlıyor.

Kişiye özel tüm bilgi ve belgeleri şifreli olarak çoklu güvenlik katmanlı sunucularda muhafaza eden BtcTurk, kullanıcıların ihtiyaç ve beklentilerini de dikkate alarak işlem hacmiyle kendini kanıtlamış kriptopara birimlerini platforma eklemeye devam ediyor. Bu doğrultuda BtcTurk, profesyonel kriptopara yatırımcıları için geliştirdiği BtcTurk | PRO’da Amp (AMP), Audius (AUDIO) ve Spell Token’ı (SPELL) listeliyor.

Yeni eklenen kriptoparalar ile BtcTurk | PRO web sitesi ve mobil uygulaması üzerinden Türk Lirası (TRY) ve Tether (USDT) işlem çiftlerinde alım satım işlemi yapılabiliyor. BtcTurk | PRO’da;

  • Amp (AMP) için minimum yatırma limiti 1000 AMP, minimum çekme limiti 2 AMP,
  • Audius (AUDIO) için minimum yatırma limiti 50 AUDIO, minimum çekme limiti 2 AUDIO,
  • Spell Token (SPELL) için minimum yatırma limiti 2 SPELL, minimum çekme limiti ise 1000 SPELL olarak uygulanıyor.

BtcTurk | PRO’da listelenen kriptopara birimleri Bitcoin (BTC) dahil 48 oldu

Bitcoin’in (BTC) yanı sıra BtcTurk | PRO’da yer alan kriptopara birimleri: Tether (USDT), Ethereum (ETH), Synthetix (SNX), Enjin (ENJ), Cosmos (ATOM), Polygon (MATIC), XRP (XRP), Ankr (ANKR), Cardano (ADA), Eos (EOS), Dogecoin (DOGE), Compound (COMP), Decentraland (MANA), Stellar (XLM), Neo (NEO), TRON (TRX), Tezos (XTZ), Polkadot (DOT), Avalanche (AVAX), Chiliz (CHZ), The Graph (GRT), OMG Network (OMG), Chainlink (LINK), Uniswap (UNI), Litecoin (LTC), Maker (MKR), Dash (DASH), Basic Attention Token (BAT), Filecoin (FIL), USD Coin (USDC), Solana (SOL), Stacks (STX), Axie Infinity (AXS), Shiba Inu (SHIB), Loopring (LRC), Fantom (FTM), Universal Market Access (UMA), Storj (STORJ), Polymath (POLY), Fetch.ai (FET), NuCypher (NU), The Sandbox’ı (SAND), Amp (AMP), Audius’u (AUDIO) ve Spell Token (SPELL). Böylece BtcTurk 119 işlem çiftine ulaştı.

Bu haber 405 kez okundu.
Kripto Para - 15:27 A A
BENZER HABERLER