11° Açık

Bitget, Kripto Piyasasına Güveni Tazelemek Için Messi Ile Büyük Bir Etkinlik Başlatıyor

Kripto Para - 27 Kasım 2022 22:55 A A

Kripto para borsası Bitget, 2022 Dünya Kupasının başlamasını kutlayan reklam filmi ile Arjantinli Futbol efsanesi Lionel Messi ortaklığında bir dizi pazarlama kampanyası hazırladığını duyurdu. Etkinlik ve ödüllere ayrılan 20 milyon dolarlık yatırımla Bitget, büyük ödüllerle kullanıcıları ödüllendirmeyi ve kripto sektörüne olan güveni tazelemeyi hedefliyor.

Bitget, Lionel Messi ile ortaklığını ilk olarak Ekim sonunda “A Perfect 10” kampanyasıyla duyurmuş ve hem genel takipçilerden hem de Bitget topluluğu ve ortaklarından büyük ilgi görmüştü. Borsanın “Fark Yarat” isimli yeni kampanyası 2022 Dünya Kupası süresinde yer alacak ve heyecan verici bir reklam filmi ile muhteşem planları da beraberinde getirecek.

Bitget kullanıcılarının futbol hayranlığına daha da eşlik etmek için, 1 Milyon BGB’ye kadar ödül ve Lionel Messi imzalı bir forma dahil olmak üzere yarışmalar ve Dünya Kupası temalı etkinliklerle birçok çekiliş ve özel ödül hazırladı. Ek olarak, Bitget yılda iki kez düzenlenen turnuvası KCGI etkinliğini bu sefer futbol ve Dünya Kupası temasıyla gerçekleştiriyor ve kullanıcıları 100 Bitcoin’e (BTC) varan ödül ve popüler fan tokenleri bekliyor. Dünya Kupası coşkusu kripto dünyası ve spor dünyası arasındaki bağlantıyı güçlendirmeye yardımcı olurken, Bitget de bu etkinlik ve kampanyalarla yatırımcılara güven veriyor, kullanıcılarına farklı girişimlerle fayda sağlıyor.

Dünya Kupasına beş kez katılan ve yedi Ballon d’Or sahibi Leo Messi, “Bu kadar heyecan verici bir kampanyayla beni kripto dünyasının bir parçası haline getirdikleri için Bitget’e teşekkür etmek istiyorum. Bitget’in “Fark Yarat” reklam filminin vizyona liderlik etme ve sektörde yeni bir yol açma konseptini sevdim. Herkesin güvenli ve sorumlu şekilde yatırım yapması çok önemli, Bitget’in buna yönelik adımları ciddiye aldığını göstermesi oldukça güven verici,” yorumunda bulundu.

Bitget Global Yönetici Direktörü Gracy Chen, “Bitget, kripto ve Web3’ün geleceğine inanıyor. Ayı piyasası, önümüzdeki 3-5 yıl içinde dünyanın en iyi 3 kripto borsalarından biri olma hedefimizi etkilemedi. Bu sene birkaç kripto devinin çöküşünden dolayı tüketicilerin güveni oldukça azaldı. Bu yüzden kullanıcılarımıza mümkün olan en iyi social trading deneyimini sunma hedefimizi ürünlerimizle gözler önüne sermek için çalışıyoruz.”

“GOAT ile kurduğumuz ortaklık, bizleri en iyi performansı sergilemeye motive ediyor. Dünya Kupası da, spot ışıkları altında parlayacağımız o an için hazırlanmanın ne kadar önemli olduğunu hatırladığımız en iyi dönemlerden birisi. Kripto dünyasında futbol heyecanını kutlamak istiyoruz ve ne kadar zor günlerden geçersek geçelim, ekosisteme yatırım yapmaya devam etmeye hazırız,” dedi.

Bu ayın başlarında Bitget, tüketicilere güvenilirlik sergilemek ve güveni güçlendirmek adına, 5 milyon değerinde Builders’ Fund başlattı ve Koruma Fonu boyutunu 300 milyon Amerikan Dolarına yükseltti. Borsa aynı zamanda bu haftanın başında Seyşellerde kayıtlı bir kurum olarak global stratejisini genişleteceğini duyurdu ve 2023 yılı 1. Çeyreği itibarıyla çalışan sayısını 1200’e yükseltmeyi hedeflediğini açıkladı.

Bu haber 792 kez okundu.
Kripto Para - 22:55 A A
BENZER HABERLER