eFootball™ 2022 Güncellemesi (V1.0.0) Geldi!

Manşet Üstü - 14 Nisan 2022 13:19 A A

Konami Digital Entertainment B.V. uzun zamandır beklenen eFootball 2022 V1.0.0’ın, PlayStation5, PlayStation4, Xbox Series X|S, Xbox One, Windows ve Steam üzerinde çıktığını duyurdu.

Oynaması ücretsiz eFootball™ 2022, oyuncular arasındaki top hakimiyeti mücadelesini ve futbol dünyasında sıklıkla görülen benzersiz takım taktiklerini gerçekçi bir şekilde yansıtmak için tasarlandı. Oyuna, sahadaki farklı pozisyonlarda oyunculara daha fazla seçenek sunan ve gerçek dünyadaki futbol mantığına dayalı taktiksel mücadeleler deneyimleme fırsatı veren yepyeni kontroller eklendi.

Ayrıca yeni bir öğe: Season (Sezon) da oyundaki yerini aldı. Her Sezon, futbol dünyasında halihazırda gerçekleşen güncel konuları yansıtacak ve bu bağlamda çeşitli etkinliklere sahne olacak. 1. Sezonun teması “Yeni Oynanış Yaklaşımı, Takım Oluşturma ve Lisanslar” olarak belirlendi. Oyuncular dünya futbolunda sıklıkla görülen ve eFootball™ 2022’ye mükemmel bir şekilde yansıtılan hücum ve savunma mekanizmalarını deneyimleyecekler!

Ayrıca daha önce “Creative Team” (Yaratıcı Takım) olarak tanıtılan oyun modunun ismi “Dream Team” (Rüya Takım) olarak değişti ve bu sürümle birlikte oyuna eklendi. Bu mod, oyunculara kendi takımlarını kurma, dünyanın dört bir yanındaki diğer oyuncuların “Rüya Takımlarına” karşı oynayabilme fırsatı veriyor.

İlk bir hafta sürecek “Başlangıç Dönemi”nden sonra, 21 Nisan’dan itibaren 1. Sezon temasına uygun çeşitli oyun içi etkinlikler düzenlenecek.

Son olarak oyuna Japonya ve Kuzey Amerika ligleri Meiji Yasuda J1 League, Meiji Yasuda J2 League, MLS Players Association ve USL Championship’ten yeni lisanslar eklenecek.

 

Oyunun en yeni fragmanını buradan izleyebilirsiniz: https://youtu.be/DQVxJjrP5nE

Bu haber 719 kez okundu.
Manşet Üstü - 13:19 A A
BENZER HABERLER