Parçalı bulutlu

Yüksek Performanslı SSD Çözümü: HyperX Predator

TeknoBilişim - 24 Mart 2015 18:35 A A

Kingston Technology’nin iştiraki olan HyperX, oyunculara ve performans tutkunlarına özel geliştirdiği SSD çözümü HyperX Predator PCle SSD’yi satışa sundu. 240 GB ve 480 GB’lık iki model ile kullanıcıların beğenisine sunulan yeni SSD’ler, yüksek performansa sahipler.

HyperX’in SSD ailesine yeni bir model eklendi. HyperX Predator PCle SSD, önceliği hız olan kullanıcıların imdadına yetişiyor. HyperX ailesinin en hızlı SSD’si olma özelliğini taşıyan ve Marvell 88SS9293 kontrolcüsünden güç alan yeni Predator PCle SSD, 1400 MB/sn okuma ve 1000 MB/sn yazma hızına sahip.

240 GB ve 480 GB iki adet kapasite özelliği sunan ürün, PCIe Gen 2.0 x4 bağlantı arayüzüne uygun olarak geliştirildi. M.2 PCIe slotuna destek veren ürün ayrıca M.2 sokete sahip olmayan anakartlar için ürünle yarı uzunluktaki HHHL adaptörü eski nesil anakartlarla da bağlantı kurulmasına imkan veriyor.

Oyunlarda ve çalışmalarında en yüksek performansı hedefleyenler için geliştirilen HyperX Predator PCIe SSD, HyperX ailesinin en hızlı SSD’si olarak raflarda yer buldu.

Bu haber 1133 kez okundu.
TeknoBilişim - 18:35 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.