21° Açık

Xperia Z3 Ailesine Android 5.0 Lollipop Güncellemesi Geldi

TeknoBilişim - 1 Nisan 2015 20:12 A A

Sony Mobile, Sony Xperia Z3, Sony Xperia Z3 Compact ve Sony Xperia Z3 Tablet Compact için Android 5.0 Lollipop güncellemesini yayınladı. Sony Mobile, Android 5.0 Lollipop güncellemesiyle kullanıcılarına mükemmel bir akıllı telefon deneyimi yaşatmaya devam edecek.

Android 5.0 Lollipop güncellemesi ile gelen yeni özellikler sayesinde kullanıcılar hem tasarım hem de kullanım açısından daha iyi bir akıllı telefon deneyimi yaşayacaklar. Güncelleme ile gelen çoklu kullanıcı profilleri ve misafir profili ile hem aile hem de arkadaşlarla birlikte tek bir cihaz kullanılabilecek. Güncellemeyle birlikte Xperia telefonlarda iş ve iş dışı olmak üzere iki farklı ortam yaratabilecek ve cihazlar Android for Work özelliğinden faydalanabilecek. Android for Work özelliği sayesinde kullanıcılar, Google for Work ekosisteminin de bir parçası olabilecek. Ayrıca yeni güncelleme ile birlikte uygulamalar kolayca dahili hafızadan SD karta taşınabilecek ve telefon hafızası üzerinde kontrol sağlanabilecek.

Yeni Android işletim sistemlerinin bütün Xperia’larla mükemmel çalışabilmesi için özelleştiren Sony Mobile, kullanıcılarına en iyi deneyimi sunmak adına Lollipop 5.0 güncellemesini amiral gemisi cihazlardan başlayarak sunacak.

Bu haber 1310 kez okundu.
TeknoBilişim - 20:12 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.