15° Parçalı az bulutlu

Xbox 360 Edition Pasifik Cephesi’nde Sahneyi Kapatıyor

Güncel - 2 Şubat 2015 22:06 A A

World of Tanks: Xbox 360 Edition Savaşın Pasifik Cephesi’nde Sahneyi Kapıyor

Wargaming ücretsiz oynanan çok oyunculu konsol oyunu World of Tanks: Xbox 360 Edition için yeni bir içerik güncellemesinin bugün itibarıyla yayınlandığını duyurdu. Tüm Xbox Live Gold üyeleri için ücretsiz indirme* olarak sunulan bu güncelleme, diğer Xbox Live hesap sahipleri tarafından World of Tanks ile birlikte yedi gün boyunca ücretsiz tecrübe edilebiliyor.

Yeni ve bu sürüme özel bir Pasifik Adası haritası ile Japon tankının perdesini kaldırın

Yeni ve sadece konsol için hazırlanan Pasifik Adası adında bir haritayı oyuna ekleyen güncelleme, aynı zamanda Japonların efsane Chi-Nu Kai tankını da oyun içi mağazada sunuyor.

best world war 2 games pc world of tanks lasknd

Konsoldaki tankçılar için ilk tropikal temalı bu harita, okyanusun sakin mavi sularına karşı duruşuyla güzellik ve tehlikenin baştan çıkarıcı bir karışımından oluyor. Komutanlar burada çalılıkların arasında dolaşan stratejik kaos için geniş yelpazeli fırsatlar bulacaklar.

Xzrnqry

Gelen ikinci yenilik olan sembolleşmiş Japon Chi-Nu Kai orta tankları Tier 5’e kadar çıkabiliyor. Gerçek hayatta öncelikli olarak savunma amaçlı kullanılan Chi-Nu Kai’yi tankçılar saldırı için de kullanabiliyor ve zafere yol alabiliyorlar. Japon tank cephanesindeki en büyük toplara sahip olan bu tank, her türlü haritada fırtınalar estirmek ve düşmanlarınızla doğrudan çarpışmak için kusursuz bir seçenek.

World-of-Tanks--640x358

Bu haber 1395 kez okundu.
Güncel - 22:06 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.