20° Açık

World of Tanks’a Sibirya Kurt Sürüsü Güncellemesi

Oyun E-Spor - 23 Nisan 2015 19:34 A A

 World of Tanks: Xbox 360 Edition, Sibirya Kurt Sürüsü Güncellemesiyle Sovyet Orta Tanklarını Serbest Bırakıyor. Rusyanın buzlarla kaplı tundralarından konsollara gelen demir avcılar rakiplerini alt etmeye hazır! 

World of Tanks: Xbox 360 sürümünde kutup rüzgarları esiyor. Sibirya Kurt Sürüsü güncellemesi ile birlikte konsollara ölümcül Sovyet orta tankları gelecek. Bu tanklar beraberce ava çıkmak ve bölgelerine giren düşmanı silahlarının menziline girdiği anda alaşağı etmek için birebir.

Sibirya Kurt Sürüsü güncellemesi, A-43, A-44, Object 140 ve Object 430 II’den oluşan yepyeni bir Sovyet orta tank serisini beraberinde getiriyor. A-43, düşmanların zayıf yönlerini hedefleyen atışlarıyla serinin en ölümcül üyesi. A-44 ise güçlü saldırılarına rağmen düşmanını indirmeyi başaramadığı taktirde bile yılmıyor ve mermileri sektirici zırhı sayesinde kendisine yönelik atakları kolayca savuşturuyor. Object 140 ve Object 430 tankları ise savaş stratejilerinizi yeniden gözden geçirmenize neden olacak ve hiç küçümsenmeyecek nitelikte araçlar.

 

Bu haber 997 kez okundu.
Oyun E-Spor - 19:34 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.