17° Parçalı az bulutlu

Vodafone, Mağazalarında “Gel İncele Adresine Gönderelim” Hizmeti Başlattı

Güncel - 6 Şubat 2022 13:36 A A

 Vodafone, yeni “Gel İncele Adresine Gönderelim” hizmetiyle, sadece online mağazada satışa sunulan ürünleri fiziksel mağazalarda inceledikten sonra kişisel dijital asistan TOBi üzerinden sipariş verme ve adrese teslim alma imkânı sunuyor. Türkiye genelinde tüm Vodafone mağazalarında sunulan bu hizmet, akıllı telefondan akıllı ev cihazlarına pek çok ürün alışverişinde kullanılabiliyor.  

Vodafone’un yeni “Gel İncele Adresine Gönderelim” hizmetiyle müşteriler, online mağazada beğendikleri bir ürünü fiziksel mağazada deneyimleyebiliyor ve ürünü satın almak istedikleri durumda ise Vodafone’un Yapay Zekâ tabanlı kişisel dijital asistanı TOBi üzerinden sipariş verip istedikleri adrese teslimat yapılmasını sağlayabiliyor. Vodafone’un geçen yıl 150 pilot mağazayla başlattığı, Ocak itibarıyla ise tüm mağazalarına ve 1.500 dijital hizmet noktasına yaygınlaştırdığı “Gel İncele Adresine Gönderelim” hizmeti, akıllı telefon, tablet, dizüstü bilgisayar, yeni nesil cihaz, akıllı ev ürünleri ve dijital servis alışverişlerinde kullanılabiliyor.

Artırılmış Gerçeklik teknolojisiyle ürün inceleme

Vodafone, yeni “Gel İncele Adresine Gönderelim” hizmeti kapsamında, sadece online mağazada satışa sunduğu ürünleri mağazada fiziksel olarak deneyimlemek isteyen müşterileri için mağazalarda deneyim alanları da oluşturdu. Artırılmış Gerçeklik teknolojisinin kullanıldığı ve TOBi’nin deneyimlendiği bu alanlarda online’a özel cihazların üç boyutlu modellerine yer verilerek müşterilere dijital yöntemlerle cihazları deneyimleme fırsatı sunuluyor.

Yeni nesil ürünler de TOBi üzerinden satın alınabiliyor

Vodafone’un yeni “Gel İncele Adresine Gönderelim” hizmetiyle müşteriler, Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden ulaşılan TOBi sayesinde online’a özel cihaz ve kampanyalara mağazalardan da ulaşabiliyor. Beğendikleri ürünleri mağazalardan satın alabildikleri gibi, online mağazada yer alan daha çeşitli ürün yelpazesinden bir ürün tercih edebiliyor ve bu ürünlerin istedikleri adrese teslim edilmesini talep edebiliyor. Model, renk, GB açısından istedikleri özelliklerde cihazı veya yeni nesil teknoloji ürünlerini mağazada bulamadıkları durumda TOBi üzerinden satın alabiliyor. Ayrıca, elektrikli scooter, robot süpürge, akıllı fritöz gibi ağır ve büyük ölçekli cihazları mağazadan alıp taşımak istemeyen müşteriler de bu ürünleri yine TOBi üzerinden satın alıp evlerine teslim edilmesini sağlayabiliyor. Vodafone, mağazalarda TOBi üzerinden yapılan bütün satışlar için ücretsiz teslimat hizmeti de sunuyor.

Lansmana özel ürünler

Vodafone, tüm mağazalarda uygulanmaya başlanan “Gel İncele Adresine Gönderelim” hizmetine özel olarak Sony PlayStation 5 oyun konsolu, Oculus Quest 2 sanal gerçeklik gözlüğü ve daha pek çok teknolojik cihaz teklifini müşterilerine sunuyor.

Bu haber 722 kez okundu.
Güncel - 13:36 A A
BENZER HABERLER