19° Açık

Vodafone Business, Acıbadem Üniversitesi Kuluçka Merkezi ile iş birliği gerçekleştirdi

TeknoParklar - 28 Ekim 2021 19:53 A A

VODAFONE BUSINESS’IN, ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ KULUÇKA MERKEZİ İLE BAŞLATTIĞI İŞ BİRLİĞİ EĞİTİMLERLE DEVAM EDİYOR 

Vodafone Business, Acıbadem Üniversitesi Kuluçka Merkezi ile gerçekleştirdiği iş birliği çerçevesinde eğitimlere başlıyor. Ekim ayında başlayarak Kasım ayında da devam edecek eğitimlerin konu başlıkları ‘Dijitalde Var Olma’, ‘B2B Ürün Yönetimi’, ‘Tüketici Davranışları’, ‘5G Teknolojisi’, ‘5G’nin Kullanım Alanları’ ve ‘Medyada Yer Alma’ olacak.

İşletmelerin dijital iş ortağı Vodafone Business’ın, sağlık sektörünün gelişmesine hizmet edecek teknoloji bazlı iş fikirlerini ve girişimleri destekleyen Acıbadem Üniversitesi Kuluçka Merkezi ile başlattığı program çerçevesinde verilecek eğitimler start aldı. Vodafone Business’ın Acıbadem Üniversitesi Kuluçka Merkezi’ne kurduğu 5G altyapısıyla ürünlerini geliştirme fırsatı yakalayacak olan girişimciler, 5G, Bulut Teknolojileri, Nesnelerin İnterneti gibi dijital çözümler alanında Vodafone Business profesyonellerinden eğitim ve danışmanlık alma şansı yakalıyor. İlki 25 Ekim’de ‘Dijitalde Var Olma’ ve 26 Ekim’de ’B2B Ürün Yönetimi’ ile başlayan eğitimler, 3 Kasım’da ‘Tüketici Davranışları’, 10 Kasım’da ‘5G Teknolojisi’, 17 Kasım’da ‘5G’nin Kullanım Alanları’ ve 18 Kasım’da ‘Medyada Yer Alma’ eğitimleriyle devam edecek.

“Dijital Sağlıkta Fikrine Sağlık” temasıyla hayata geçirilen programda, sağlık alanında yeni fikir ve projelerin desteklenmesi hedefleniyor. Vodafone Business’ın 5G altyapısı ve IoT teknolojileri ile destek vereceği programda, seçilen projelerin kuluçka merkezinde gelişimi sağlanacak ve Vodafone 5G teknolojisinden ücretsiz faydalanma hakları olacak. Vodafone ayrıca, 5G teknolojisiyle ilgili yeni iş fikri ve projeyle gelen girişimlere pazarlama, teknoloji, fiyatlama gibi farklı konularda mentörlük vererek programa katkıda bulunacak. Herkese açık olacak program başvurularında, iş planı tamamlanmış ve şirketleşmeye hazır olan projeler değerlendirmeye alınacak. Acıbadem Üniversitesi Değerlendirme Kurulu üyeleri ile Vodafone üst düzey yöneticileri de projeleri değerlendirmek üzere jüride yer alacaklar.

Bu haber 791 kez okundu.
TeknoParklar - 19:53 A A
BENZER HABERLER