DOLAR: 6.07 TL
EURO: 6.56 TL

Türkiye’li Akıllı Devriye Dubai’de İlgi Odağı Oldu

4 yıl önce
967 kez görüntülendi

Türkiye’li Akıllı Devriye Dubai’de İlgi Odağı Oldu

Türkiye’de, ekin Technology tarafından geliştirilen dünyanın ilk ve tek akıllı devriyesi ekin Patrol, sektörlerindeki uluslararası katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getiren fuarın gözdesi oldu.

Yüksek teknolojiyi kullanıcılarla buluşturarak dünyanın en iyi spor araba markalarından biri olan Lamborgihini üzerinde tanıtılan ekin Patrol, hem seyir hem de park halindeki araçların plakasını, hızını okumadaki büyük başarı oranı ile dikkatleri üzerine çekti.

 

Bir çok ülkenin güvenlik güçleri ve karar vericileri tarafından olumlu yorumlar alan ekin Technology’nin fuarda ilgi gören diğer ürünleri ise, plaka tanıma (Micro Plate) ve yüz tanıma (Face Recognation) oldu.

 

Trafik tatbik uygulamalarında son teknolojinin hayata geçirilmesinin büyük önem taşıdığını da sözlerine ekleyen Akif Ekin, akıllı trafiğin hayatlarımıza getirdiği kolaylığın da altını çizdi.

Bunun yanı sıra  Türkiye Bilişim Derneği tarafından düzenlenen Bilişim 2015, 03-05 Aralık 2015 tarihlerinde Ankara’da gerçekleşti. Dünyanın ilk ve tek akıllı devriyesini tasarlayarak adını tüm dünyada duyuran ekin Technology, etkinlik kapsamında düzenlenen “Bilişim 2015 Hizmet Ödülleri”nde “Yenilikçi Projeler Ödülü” kategorisinde ödüle layık görüldü. ekin Technology 2014 yılında Dünya Teknoloji Ödülleri finalistleri arasına girerek 2015 yılında Stevie’den yazılım ve güvenlik çözümü kategorisinde ‘’yılın en iyi hizmet ve ürünü’’ dalında bronz ödülün sahibi oldu.

Türkiye’li Akıllı Devriye Dubai’de İlgi Odağı Oldu Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı Çık