24° Açık

Türkiye Pazarında ZyXEL Zirvede

TeknoBilişim - 4 Şubat 2015 21:01 A A

ZyXEL Türkiye, 2014 yılında toplamda 900 bin adet üzeri ürün satışı gerçekleştirerek pazarının lideri oldu. VDSL2 ve fiber internet modem ve router satışlarında da zirvede olan ZyXEL, 2014 yılında gerçekleştirdiği ciro ile yüzde 50’yi aşan büyüme kaydetti.

2014 yılında 900 binden fazla ürün satışı ile Türkiye’nin en çok ev – SOHO- SMB ağ ürünü satan markası olan ZyXEL Türkiye, hem son kullanıcı hem de kurumsal çözümleri ile sektörün en çok büyüyen şirketlerinden biri oldu. Servis sağlayıcıların da tercihi olan ve geçtiğimiz sene içerisinde en fazla VDSL2 ve fiber modem ürünü satışı gerçekleştirerek lider olan ZyXEL, 2015 yılında da son kullanıcıdan kurumsal çözümlere kadar farklı noktalarda yenilikçi ürün ve çözümler sunmaya devam edecek.

2007 yılından beri Türkiye’de kendi ofisi ile faaliyet gösteren ZyXEL Türkiye, son 7 yıldır istikrarlı bir şekilde büyümeye devam ediyor. Bilişim sektörünün oldukça zorlu bir yıl geçirmiş olmasına karşın ZyXEL Türkiye, hem yenilikçi, son kullanıcı ürünleri, hem de kurumlara özel geliştirmiş olduğu network projeleri ve servisleri ile bu sene yüzde 50 üzerinde büyüyerek başarısını devam ettirdi. Küçük ve orta boy işletmelerden, Telekom seviyesine kadar farklı yelpazede ürünler sunan ZyXEL, bu istikrarlı büyümesini gelecek yıla da taşımak ve 2015 yılında daha büyük başarı hikâyelerine imza atmak için hazırlanıyor.

İşletmelerin tercihi ZyXEL oldu

ZyXEL Türkiye Genel Müdürü Vefa Tarhan 2014 yılında kurumsal çözümlere iş ortakları ile birlikte daha fazla odaklanan ZyXEL Türkiye‘nin, farklı sektörden müşterilerine çözüm odaklı projeler geliştirerek bu alanda yüzde 46 büyüme gerçekleştirdiğini ve Kurumların yeni nesil network altyapılarında işin ehli çözüm ortaklarına daha fazla ihtiyaç duyduklarını belirtti.

ZyXEL Kullanıcı ihtiyaçlarını iyi adresliyor

Ayrıca Tarhan ”2014 yılında son kullanıcı tarafında da en çok ter ZyXEL One Network yaklaşımımız sayesinde ağ yöneticileri tüm altyapıyı uzaktan kontrol edebiliyor ve tam denetim sağlayabiliyor. 2015 yılında da yeni nesil ağ güvenlik geçitlerimiz ve One Network çözümlerimiz ile kurumların güvenlik ihtiyaçlarında en üst kalite çözümler sunmaya devam edeceğiz” dedi.

2015’de büyümeye devam

Son 7 yıldır yakalanan sürekli büyümesi ve son kullanıcya en iyi servis desteği veren tamamen yerel çalışanları ile tam operasyon kadrosuyla, bölgesel niteliği ile ZyXEL’in tüm dünyadaki ofislerinde bir ilk olduğunu bu sebeple Türkiye operasyonunun gittikçe değer kazandığını belirten Vefa Tarhan, 2015’de Telekom sektörü çözümleri yanı sıra, özellikle profesyonle kablosuz ağlar, internet ve yerel ağ anahtarların, güvenlik, akıllı ev ofis çözümlerine daha fazla yatırım yapacaklarını belirtti.

 

 

 

Bu haber 1309 kez okundu.
TeknoBilişim - 21:01 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.