18° Parçalı bulutlu

Turkcell Platinum Müşterilerini Doğaya Götürüyor

Güncel - 22 Mayıs 2015 18:22 A A

Turkcell Platinum, müşterilerini aileleri ve sevdikleriyle birlikte zaman geçirmeleri için doğaya çağırıyor. Turkcell Platinum müşterileri “Okçuluk, Köpek ve İnsan Off-road, Oryantiring, Amatör Balıkçılık, Doğa Fotoğrafçılığı ve Olimpik Atıcılık aktivitelerinden birini seçip, sevdikleriyle beraber ücretsiz eğitimlerini alıp birlikte doğanın tadını çıkarıyor.

Turkcell’liler için ‘ayrıcalıklar dünyası’nın kapısını aralayıp hayatlarına hız, konfor ve keyif katan çözümler sunan Platinum, müşterilerini doğaya davet ediyor. Turkcell Platinum müşterileri,  Yaban Akademi ile yapılan iş birliği çerçevesinde, son zamanlarda büyük ilgi çeken doğa aktiviteleri Okçuluk, Off-road, Amatör Balıkçılık, Doğa Fotoğrafçılığı, Oryantiring ve Olimpik Atıcılık eğitimlerine ücretsiz katılabiliyor, köpek sahibi Platinum üyeleri köpek psikolojisi ve köpeklerle iletişim konularını içeren eğitimler alabiliyor.  Platinum üyeleri ayrıca ücretsiz eğitimlere Turkcell Platinum uygulamasından rezervasyon yaparak bir yakınları ile birlikte de katılabiliyor.

Platinum müşterilerine 90 dakika ücretsiz eğitim
Platinum müşterileri, Yaban Akademi’den seçecekleri bir eğitimi, ücretsiz olarak, arkadaşı ya da ailesinden biri ile birlikte alabiliyor. Ücretsiz eğitimler için Turkcell Platinum uygulamasından rezervasyon yaptırmak yeterli.  90 dakikalık ilk teorik eğitim Yaban Akademi’nin Etiler’deki merkezinde ücretsiz olarak veriliyor. Eğitimlerine devam etmek isteyen Platinum müşterileri 90 dakika sonrasındaki ileri seviye dersleri %25 indirimle alıyor.

Yaban Store’da %15 indirim
Turkcell Platinum eğitim ve etkinlikleri Yaban Akademi’nin Etiler’deki merkezinde yapılıyor. Yaban’ın Etiler’deki merkezinde olimpik ölçülerde okçuluk eğitim alanları, balıkçılık eğitim sistemi, olimpik atıcılıkta dünyanın en gelişmiş eğitim simülasyon sistemi olan ST-2, tüm teorik eğitimlerin yapılabildiği eğitim salonları, fotoğrafçılık ve görüntü için stüdyolar,   Platinum müşterilerin arkadaşları ve aileleri ile birlikte kullanabileceği VIP Lounge yer alıyor. Platinum müşterileri doğa sporları ile ilgili geniş ürün yelpazesine sahip olan Yaban Store’danistedikleri outdoor ürünlerini de %15 indirimle satın alabiliyor.

Turkcell Pazarlama Direktörü Dilara Demir Kısakürek, iş birliğine gittikleri Yaban Akademi eğitimleri projesi ile ilgili yaptığı açıklamada: “10 yılı aşkın süredir Turkcell Platinum ile müşterilerimizin hayatına hız ve konforun yanı sıra keyif katmaya çalışıyoruz. Bu doğrultuda, Platinum müşterilerimizin şehrin ve yoğun iş temposunun stresinden arınacakları, doğada yakınlarıyla birlikte zaman geçirebilecekleri bir işbirliğine imza attık. Yaban Akademi ile işbirliğimiz kapsamında Platinum müşterilerimizi sevdikleri ve aileleriyle birlikte doğada keyifli zaman geçirmeye davet ediyoruz. Müşterilerimiz, okçuluktan off-road’a, doğa fotoğrafçılığından köpek psikolojisine kendilerini doğa ile bütünleştirecekleri ve yaşam kalitelerini yükseltecekleri pek çok eğitim alabiliyor. Üstelik yakınları ile daha keyifli zaman geçirmeye ilk adım olacak bu eğitimler için çok uzağa gitmelerine de gerek kalmıyor. Temel ve teorik eğitimi Etiler’deki Yaban Akademi’de alırken, açık hava etkinliklerine katılarak aktif ve kaliteli vakit geçirebiliyorlar. Turkcell Platinum dünyasına katılarak outdoor eğitimlerimizle birlikte hayatın her alanında sağladığımız ayrıcalıklardan yararlanmak için müşterilerimizin tek yapması gereken Platinum paketlerden kendilerine en uygun olanını seçmek.” dedi.   

Yaban Akademi CEO’su Zafer Türkoğlu; “Amacımız, Platinum müşterilerini şehir hayatından çıkarıp doğaya geri döndürecek, yakınları ve aileleriyle geçirdikleri vakti daha değerli kılacak aktiviteler sunmak.  Bu proje ile Platinum müşteriler yakınları ile birlikte yaşam boyu sürdürebilecekleri hobilere ilk adımı atarak, unutulmaz deneyimler yaşamaya başladı. Dünyada artık işteki kariyer kadar sosyal kariyer de önemli hale geldi.  Bu proje ile Platinum üyeleri sosyal hayatlarını farklı bir boyuta taşıma imkanı kazandırdı. Alanında en yetkin eğitimciler ve uzmanlarla Platinum üyelerine hizmet veriyoruz. Sahip olduğumuz Yaban Akademi, Yaban TV, Yabanstore ve Yabantur şirketleri ile outdoor hobiler için gerekli her şeyi 360 derece sağlayan Avrupa’nın tek kuruluşuyuz. Kurduğumuz özgün modelle bu alandaki bakış açısını değiştirdik. Doğa hobilerini kolay erişilebilir hale getirdik. Etiler’deki merkezimiz bu alanda dünyanın önde gelen merkezlerinden biri konumunda. Sahip olduğumuz eğitim alanları, toplantı ve sunum salonları, kafe ve VIP lounge’lerda Platinum müşterilerine arkadaşları, aileleri ve şirket çalışanları ile keyifli vakit geçirecekleri olağanüstü bir deneyim yaşama imkanı sunuyoruz.” dedi.

Platinum’un müşterilerine sunduğu ücretsiz eğitimler:

Okçuluk

Köpek Eğitimi

Off-road

Amatör Balıkçılık

Doğa Fotoğrafçılığı

Oryantiring

Olimpik Atıcılık

Yaban-Akademi-Turkcel-3

Bu haber 1630 kez okundu.
Güncel - 18:22 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.