14° Açık

TTNET Sanal pos çözümünü kullanıma sundu

Güncel - 8 Aralık 2014 19:09 A A

TTNET, sanal POS çözümü TTNET Poskur’u e-ticaret şirketlerinin kullanımına sundu. TTNET Poskur, e-ticaret işletmelerinin, bankaların sanal POS’larına tek bir entegrasyonla erişmelerini sağlıyor. Herhangi bir üyelik ücreti veya kurulum masrafı olmayan TTNET Poskur çözümünü kullanan e-ticaret işletmeleri, internet sitelerinden yapılan alışverişlerde kredi kartı ile ödeme alabiliyor.

Kullanıma hazır bir web sitesine sahip olan ve elektronik ticaret yapabilmek için gereken şartları yerine getiren tüm şirketler TTNET Poskur’a üye olabiliyor. TTNET Poskur ile e-ticaret işletmeleri, anlaşmalı bankaların sanal POS’larına tek kontrat ve tek entegrasyonla sahip oluyor. TTNET Poskur ile işletmeler internet üzerinden yapılan alışverişlerde müşterilerine taksit ve “Tek Tıkla Ödeme” (kredi kartı saklama) avantajlarını sunuyor. işletmeler TTNET Poskur’dan herhangi bir üyelik ücreti veya kurulum masrafı olmadan yararlanabiliyor.

Dünya genelinde kabul gören veri güvenliği standardı PCI-DSS sertifikasına sahip iyzico’nun altyapısıyla geliştirilen TTNET Poskur, e-ticaret siteleri ve müşterilerin verilerine tam koruma sağlıyor.

TTNETT_logo

Bu haber 1090 kez okundu.
Güncel - 19:09 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.