14° Parçalı bulutlu

Tomtom’dan güncelleme gerektirmeyen haritalama formatı!

Güncel - 13 Kasım 2014 21:30 A A

Dünya navigasyon ve haritalama devi TomTom, kurumsal müşteriler için yeni harita formatı MultiNet–R’ı tanıttı. MultiNet-R, TomTom müşterilerine hızlı bir şekilde kendi ürünlerine entegre edilebilir doğru ve güncel haritalar sunuyor. Yeni format ile haritaya güncelleme yapmaya gerek kalmıyor.  TomTom (TOM2) kurumsal müşteriler için yeni ve yenilikçi bir harita olan MultiNet-R’ın sunulduğunu duyurdu. MultiNet-R, TomTom müşterilerine hızlı bir şekilde kendi ürünlerine entegre edilebilir doğru ve güncel haritalar sunuyor.

En güncel haritayı sunuyor

TomTom Haritalar Yönetici Direktörü Charles Cautley konuyla ilgili şöyle konuştu: “MultiNet-R ile yeni işlemsel harita yapma platformumuzu müşterilerimize gerçek zamanlı yeni nesil haritalar sunmak için güçlendiriyoruz. TomTom şimdi yüksek kaliteli harita güncellemelerini pazardaki diğer tüm haritalama markalarından daha hızlı bir şekilde sunuyor. Bu hız ve kalite kombinasyonu  en iyi kullanıcı deneyimini garantiliyor.’’

Güncellemeye gerek kalmıyor

MultiNet-R kolay harita derlemesi için sağlam içerik katman özelliklerini öne çıkaran veritabanı modelinde zengin içerik ve kapsama alanı sunuyor. Ayrıca MultiNet-R bütün harita güncellemesini yüklemeye gerek kalmadan güncel tutmaya yarayan bir sisteme sahip. MultiNet-R 2015 yılında aylık ve 2016 yılında ise haftalık olarak piyasaya sürülecek.

Bu haber 658 kez okundu.
Güncel - 21:30 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.