11° Açık

Sony Xperia Z3 ile “Test Sürüşleri” Devam Ediyor

Güncel - 8 Kasım 2014 18:36 A A


PS4 Remote Play (PS4 uzaktan oynama) özellikli akıllı telefonu Sony Xperia Z3 için test sürüşleri 1 Kasım’da başladı. İstanbul, Ankara ve Antalya’da belirlenen Turkcell, Vodafone ve Avea mağazalarını ziyaret eden tüketiciler, Sony Xperia Z3’ü 1 hafta süre ile ücretsiz deneme imkanı buluyor. Test sürüşleri 31 Aralık tarihine kadar devam edecek.
 

Tüketicilerine akıllı telefon satın alma kararı vermeden önce deneme şansı sunan Sony Mobile, Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek Xperia Z serisi ile başlattığı “test sürüş”lerine devam ediyor. Sony’nin eşsiz kamera deneyimini şimdiye kadarki en yüksek suya dayanıklılık özelliği ile birleştiren ve 2 güne kadar süren batarya ömrü ile tüm dikkatleri üzerine toplayan yeni ürünü Sony Xperia Z3 test sürüşü hizmeti başladı. Sony Xperia Z3’ü satın alma kararı almadan önce 1 hafta boyunca ücretsiz deneme imkânı sağlayan “Test Sürüşü”, 1 Kasım – 31 Aralık tarihleri arasında İstanbul, Ankara ve Antalya’da belirlenen Turkcell, Vodafone ve Avea mağazalarında tüketicilere sunuluyor. 

Sony Xperia Z3’ü deneyimleme fırsatı bulacak tüketiciler, ürünü satın almadan önce Sony Xperia Z3’ün Live on Youtube, Sound Photo, Multi-Camera, Movie Creator, AR Fun, Face In gibi akıllı kamera özellikleriyle efsane fotoğraflar çekip, unutulmaz videolar yaratabilecekler. 

“Test Sürüşü” hizmetinin sunulduğu mağazaların adres ve irtibat bilgilerine Sony Mobile resmi Facebook sayfası Facebook.com/sonymobiletr ’den ulaşılabilirsiniz. 

Bu haber 1385 kez okundu.
Güncel - 18:36 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.