21° Açık

Sony Kablosuz Kulaklık Serisine WF-C500 Ve WH-XB910N Eklendi

Teknoloji - 2 Aralık 2021 21:07 A A

WF-C500 tamamen kablosuz kompakt kulaklık, hareket halindeyken müziğini yanında taşımak isteyenler için yüksek kaliteli ses ile uzun pil ömrünü ve suya dayanıklılığı bir araya getiriyor. EXTRA BASS™ teknolojisine sahip WH-XB910N ise gelişmiş gürültü engelleme ve kristal netliğinde bir görüşme kalitesi sunuyor.

 Sony’nin en yeni tamamen kablosuz kulaklığı WF-C500, benzersiz ses kişiselleştirme özelliği, kompakt tasarımı, kullanımı kolay Bluetooth® eşleştirmesi, uzun pil ömrü ve suya dayanıklı tasarımıyla artık kullanıcılar müziği istediği yere taşıyabiliyor.

WH-XB910N taçlı kulaklıklar, gelişmiş gürültü engelleme özellikleri ve kulüplerdekine benzeyen baslarıyla dinleyiciyi ev konforu sunuyor.

 WF-C500 – Küçük boyut, kaliteli ses

WF-C500 tamamen kablosuz kulaklık kompakt bir tasarıma sahiptir, böylece kulağınıza rahatça oturur. Ama boyutları sizi yanıltmasın. WF-C500, DSEE (Dijital Ses Geliştirme Motoru) sayesinde yüksek kalitede ses sunar. Bu teknoloji ile yüksek frekanslı sesler ve ince kısılma sesleri, dinlediğiniz parçaya geri kazandırılır ve daha otantik bir dinleme deneyimi elde edilir.

İster heyecan verici pop şarkıları ister bas vurgularıyla dolu rap müzik olsun, WF-C500, “Sony | Headphones Connect” uygulamasının ekolayzer ayarlarını kullanarak sesi kendi zevkinize göre ayarlama olanağı verir. Çeşitli ön ayarlar arasından dinlediğiniz müziğe en uygun ses niteliğine sahip olanı tercih edebilir ya da kendi ayarlarınızı oluşturup kaydedebilir.

WH-XB910N

WH-XB910N taçlı kulaklık, basları ve geliştirilmiş gürültü engelleme özelliğiyle size en sevdiğiniz festivallerin ve kulüplerin havasını yaşatır. WH-XB910N, etkileyici derinlikte vurucu sesler sunmak üzere EXTRA BASS™ özelliğine sahiptir. Kulaklık kasasındaki özel bas kanalı ve sürücü birimleri ile kulak zarları arasındaki hava geçirmezlik düzeyinin artırılmış olması, dinlediğiniz her parçaya yeni bir boyut katan ritim hassasiyetinin oluşturulmasına yardımcı olur. Tüm bunların yanında vokal netliği de korunur ve sanki en sevdiğiniz sanatçılar yatak odanızda konser veriyormuş gibi hissedersiniz.

Çift Gürültü Sensörü teknolojisiyle WH-XB910N, dış dünyanın sesini tam anlamıyla keser ve dijital gürültü engelleme konusunda çıtayı bir üst seviyeye taşır.

Kristal netliğinde görüşmeler

WH-XB910N, eller serbest aramalarda sesinizi net ve hassas şekilde algılamak üzere gelişmiş ses sinyali işleme özellikli iki dahili mikrofonu bir araya getiren Hassas Ses Alımı teknolojisine sahiptir.

Dinleme deneyiminize seviye atlatın

WH-XB910N aynı zamanda DSEE (Dijital Ses Geliştirme Motoru) ile en sevdiğiniz parçaları orijinal kayda daha yakın olacak şekilde restore ederek yüksek kalitede ses üretir. Ayrıca, “Sony│Headphones Connect” uygulamasında yer alan Ekolayzer ile sesi dinleyiciler kişisel tercihlerinize göre ayarlayabilir.

İleri ve geri beslemeli iki mikrofonuyla WH-XB910N, çevrenizdeki ortam sesinin daha fazlasını yakalar. Böylece çevreden kopmadan daha doğal bir dinleme deneyimi yaşayabilirsiniz. Hatta “Sony | Headphones Connect” uygulamasıyla ortam sesini istenilen seviyeye ayarlayabilir ve istenilmeyen hiçbir ses partiye dahil olmaz.

Ürün özelliklerini şu adresten inceleyebilirsiniz:

https://www.sony.com.tr/electronics/gercek-anlamda-kablosuz/wf-c500

https://www.sony.com.tr/electronics/kafa-bantli-kulakliklar/wh-xb910n

Bu haber 530 kez okundu.
Teknoloji - 21:07 A A
BENZER HABERLER