DOLAR: 5.70 TL
EURO: 6.30 TL

SkyAtlas ile İTÜ ARI Teknokent Arasında Bulut İş Birliği

2 yıl önce
1.854 kez görüntülendi

SkyAtlas ile İTÜ ARI Teknokent Arasında Bulut İş Birliği

SkyAtlas’ın, teknoloji geliştirme bölgelerinde yer alan Teknopark firmalarına Bulut’u anlatmak için düzenlediği TeknoTur projesinin dördüncü durağı, İTÜ ARI Teknokent oldu.

Türkiye’nin tek yerli ‘gerçek bulut’ servis sağlayıcısı SkyAtlas, bulut teknolojilerinin tanıtımı ve sağladığı avantajları anlatmak için özel olarak tasarladığı TeknoTur Projesi ile Türkiye’nin her bir noktasında yer alan teknoparkları ziyaret etmeye devam ediyor. TeknoTur Projesi’nin ilk duraklarını Türkiye’nin önemli teknoparkları ile gerçekleştiren SkyAtlas’ın bu projeyle dördüncü durağı, İTÜ ARI Teknokent oldu. İTÜ ARI Teknokent bünyesinde bulunan kuluçka aşamasındaki girişimlere ve AR-GE firmalarına verilecek olan seminerlerle SkyAtlas, hem geleceğin bulut dünyasını anlatacak hem de bu firmalara özel bulut paketleri oluşturarak firmaların dijital dönüşümlerine katkı sağlayacak.

Konuyla ilgili olarak SkyAtlas’ın CEO’su Levent Kocatürk, şu sözleri aktardı:

“SkyAtlas olarak, Türkiye’nin en büyük teknoparklarının desteğiyle önemli bir proje başlattık ve hız kesmeden yolumuza devam ediyoruz. Teknoparklar ile geliştirdiğimiz iş birliğimiz kapsamında, teknopark bünyelerinde bulunan kuluçka merkezindeki girişimlere ve AR-GE firmalarına verdiğimiz seminerlerle bulutun geleceğini anlatıyoruz. Bunun yanı sıra bu firmalara özel olarak, SkyAtlas’ın bulut servislerini avantajlı paketlerle sunuyoruz. Avantajlarımız; ücretsiz kullanım, indirimli kullanım, 7×24 teknik destek gibi birçok faydayı sunuyor.

Projemizin ilk duraklarını, Bilkent CYBERPARK Hacettepe Teknokent ve ODTÜ Teknokent ile gerçekleştirdik. Dördüncü durağımız ise İTÜ ARI Teknokent oldu. Bu projemizle Türkiye genelinde yer alan birçok teknoparkı ziyaret etmiş olacağız” dedi.

 

SkyAtlas ile İTÜ ARI Teknokent Arasında Bulut İş Birliği Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı Çık