19° Açık

Schneider Electric, EcoStruxure C Serisi 43U’yu Piyasaya Sürdü

Teknoloji - 22 Kasım 2021 16:30 A A

Schneider Electric, ticari ve ofis mikro veri merkezi serisinde en yüksek kapasiteyi sunan yeni 43U ile birlikte EcoStruxure™ Mikro Veri Merkezi C Serisinin genişletildiğini duyurdu. Gelişmiş koruma ve enerji verimliliği için akıllı soğutma teknolojisi sunan yeni 43U C Serisi, sistemin gerçek zamanlı ihtiyaçlarına göre üç soğutma modu arasında otomatik geçiş yapan piyasadaki tek çözümdür.

Müşterilerin her türlü edge computing ortamında veya ticari ortamda basit, güvenli ve güvenilir bir şekilde IT kurmasına yardımcı olan bu yeni çözüm en büyük ve tam teçhizatlı modelimizdir ve özel bir IT odası ihtiyacını ortadan kaldırarak sermaye giderlerinde yüzde 48’e varan ve zamandan da %20 tasarruf sağlar. Kullanıcılar ayrıca saha mühendisliği maliyetlerinde yüzde 40’a kadar tasarrufta bulunabilecek ve bakım maliyetlerini yüzde 7 azaltabilecektir.

Schneider Electric Teklif Yönetimi, Raf ve Edge Sistemleri ile Enerji Yönetiminden Sorumlu Başkan Yardımcısı Jean-Baptiste Plagne şöyle konuştu: “EcoStruxure Mikro Veri Merkezlerimiz bağlı fiziksel altyapı sayesinde esneklik ve güvenliği artırıyor, bulut tabanlı yönetim platformuyla işletme maliyetlerini düşürüyor ve tasarım ve kurulum karmaşıklığını azaltıyor. EcoStruxure Mikro Veri Merkezi C Serisi 43U, ticari ortamların farklı zorluklarıyla başa çıkmak için daha fazla kapasite, daha fazla tasarruf ve daha fazla dahili özellik sunan en yeni üründür. Pazarda bir boşluğu dolduran EcoStruxure Mikro Veri Merkezi C Serisi 43U, dijital ortamımızın daima çalışır durumda olmasını sağlayan IT çözüm sağlayıcıları ve IT profesyonelleri düşünülerek tasarlanmıştır.”  

Eksiksiz bir edge yönetim çözümü

Yeni 43U C Serisi, EcoStruxure IT Software and Digital Services ile uzaktan izlenebilen eksiksiz bir edge yönetim çözümü sunmaktadır. Schneider Electric’in yazılım ve hizmet portföyü, müşterilerin kritik altyapı cihazlarını sorunsuz bir şekilde kendi başlarına veya bir iş ortağıyla birlikte yönetmeleri veya Schneider Electric’in uzman servis mühendisleriyle onlar adına yönetilmesi için ihtiyaç duydukları gücü ve esnekliği sağlar.

43U C Serisi; IT çözüm sağlayıcıları, distribütörler ve ortaklıkların yanı sıra bankacılık, finansal hizmetler, perakende, sağlık, devlet ve eğitim dahil olmak üzere dikey segmentlerde çalışan IT profesyonelleri için tasarlanmıştır. 43U C Serisi; düşük ila orta yoğunluklu uygulamalar ile tedarik odaları, IT dolapları ve ofis alanları gibi hassas IT yapıları için 7/24 hassas soğutma sistemi olmayan ortamlar için üretilmiştir.

Yeni 43U C Serisinin faydaları:

  • Enerji Verimliliğine Sahip Soğutma Teknolojisi: Gelişmiş enerji verimliliği sunmak ve statik birikme ile aşırı ısınmaya karşı ek koruma sağlamak için sistemin gerçek zamanlı ihtiyaçlarına göre aktif, eko ve acil durum şeklindeki üç soğutma modu arasında otomatik geçiş yapar.
  • Daha fazla alan: 36U’ya kadar kullanılabilir alanla Ticari (C Serisi) EcoStruxure Mikro Veri Merkezi serimizdeki en yüksek kapasiteyi sunar.
  • İç mekanlara ve ticari ortamlara uygun: Toz, güç dalgalanmaları, orta düzey sıcaklık değişimleri ve hassas IT ekipmanları için özel olarak hazırlanmamış güvenli olmayan konumların zor koşullarına dayanır.

Şimdilik bazı ülkelerde piyasaya sunuluyor

43U C Serisi şu anda Güney Amerika, Orta Doğu, Afrika, Hindistan, Güney Doğu Asya ve Pasifik’te piyasaya sunulmaktadır.

Kullanıcılar EcoStruxure Mikro Veri Merkezleri sayesinde birden fazla ortamda tasarımı standartlaştırabilir ve kurulum ile bakımı daha kolay olan, hepsi bir arada tek bir çözüm sipariş edebilir. Schneider Electric, sınıfının en iyi tasarım aracı olan Local Edge Configurator, küresel bir tedarik zinciri, ortaklar ve IT ortaklıkları ekosistemi ile küresel uyumluluk ve sertifikalar sunmaktadır.

Bu haber 669 kez okundu.
Teknoloji - 16:30 A A
BENZER HABERLER