16° Açık

SAP Forum Ankara’da Gerçekleştirildi

Güncel - 8 Mart 2015 22:19 A A

SAP tarafından bu yıl 9’uncusu düzenlenen teknoloji zirvesi SAP Forum Ankara, 5 Mart’ta kamu ve özel sektörden 1000’e yakın lider ve yöneticinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Gün boyunca yapılan özel oturum ve sunumlarla; e-dönüşüm, bulut bilişim, büyük veri, enerji sektöründeki teknik yapılanma, akıllı şehirler gibi konuların tartışıldığı SAP Forum, geniş kapsamlı bir gündeme ev sahipliği yaptı. Etkinlikte PTT, İETT, ETİ Maden gibi Türkiye’den kamu projelerinin yanı sıra SAP’nin en son pazara sunduğu, kurumların performans ve gerçek zamanlı veriyi kullanabilmelerine imkân veren yeni nesil kurumsal yazılımı SAP S/4 HANA da tanıtıldı.

 STM, Aselsan, TEI, AA ve Havelsan gibi kamu kuruluşları ve özel kurumların başarı öykülerinin paylaşıldığı etkinlikte, Eti MadenYılın Kurumsal Dönüşüm Projesi” ödülünü alırken, PTT de “Yılın Teknoloji Projesi Ödülü”nün sahibi oldu. Eti Maden Genel Müdürü Dr. Orhan Yılmaz ve PTT Daire Başkanı İbrahim Barutçu ödüllerini SAP Türkiye Genel Müdürü Zeynep Keskin’in elinden aldı.

Bu haber 1959 kez okundu.
Güncel - 22:19 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.