20° Açık

Samsung’dan işitme engellilere özel çağrı merkezi

Güncel - 11 Şubat 2015 18:29 A A

Samsung’dan işitme engellilere özel görüntülü çağrı merkezi: “Samsung Duyan Eller”
Samsung Electronics Türkiye, işitme engellilere özel görüntülü çağrı merkezi hizmeti
Samsung Duyan Eller” ile işitme engelli kullanıcılara teknoloji dünyasında destek olmayı amaçlıyor.

Teknolojinin sunduğu imkanlara erişmenin önündeki engelleri kaldırma sorumluluğunu hisseden Samsung Electronics Türkiye, işitme engellilere özel görüntülü çağrı merkezi hizmeti “Samsung Duyan Eller”i hayata geçiriyor.

Samsung’un tüketicilerin hayat kalitesini artıracak ürünler ve çözümler geliştirmeye verdiği önemin altını çizen Samsung Electronics Türkiye Başkanı Yoonie JoungSamsung olarak, teknoloji dünyasındaki inovasyonlarımızla insanlara ve toplumlara fayda sağlamayı hedefliyoruz. Bu hedef, yeniliklerimizi ve hizmetlerimizi toplumun her kesimine ulaştırmayı da kapsıyor. Bu doğrultuda, Samsung Türkiye olarak işitme engelli kullanıcılarımızı da duyabileceğimiz ve onlarla iletişimimizdeki bariyerleri kaldıracak olan görüntülü çağrı merkezimiz ‘Samsung Duyan Eller’i hayata geçiriyoruz. İlerleyen dönemlerde, işitme engelli kullanıcılarımıza farklı alanlarda da hizmet ve destek sunmak için çalışıyor olacağız” dedi.

Kullanıcıların www.samsungduyaneller.com adresi üzerinden ulaşabileceği çağrı merkezi, işaret dili bilen yetkililer ile görüntülü görüşme imkanı sunuluyor.

Samsung+Duyan+Eller

Bu haber 1171 kez okundu.
Güncel - 18:29 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.