16° Açık

Samsung Profesyonel Ekran Portföyünü Genişletti

TeknoBilişim - 26 Mart 2015 10:56 A A

Samsung Electronics, YESCO Electronics’i Satın Alarak Profesyonel Ekran Portföyünü Genişletti

Satın almayla birlikte Samsung, LED ekran pazarına girişini güçlendirerek bu alandaki artan pazar talebini karşılayabilecek

Samsung Electronics, merkezi Utah’ın Logan kentinde bulunan ve ABD’nin çeşitli yerlerinde ve başka ülkelerde 2 bini aşkın kurulumla lider bir LED tabela ve ekran üreticisi olan YESCO Electronics şirketini satın aldığını açıkladı. Devralma işlemi Samsung‘un LED ekran pazarına girişini güçlendirecek ve şirketin öncü teknolojileri ile uzmanlığını altı yıl üst üste dünya çapında pazar lideri olduğu LCD paneller kullanan SMART Signage Profesyonel ekranların ötesine taşıyacak.

YESCO Electronics, müşteriye özel tabelalar üreten özel bir şirket olan Young Electric Sign Company’nin (YESCO) bağlı ortaklığıydı.

YESCO’nun pazardaki konumu güçlenecek

Samsung, gelişmiş görüntü kalitesi, enerji verimliliği ve fonksiyonellik sunan LED ekranların giderek yaygınlaştığı bu dönemde,   zorlu koşullar için tasarlanmış dayanıklı ve uzun ömürlü ekranlar sunmak için YESCO Electronics‘le birlikte çalışacak. YESCO Electronics‘in kanıtlanmış başarıları arasında, perakende satış, eğitim, otelcilik, ofis ve taşımacılık gibi Samsung‘un da hizmet verdiği pek çok pazarda geniş ve parlak tabela ve ekran uygulamaları bulunuyor.

1988’de kurulan YESCO Electronics, dünya genelinde hem büyük ölçekli hem de butik projeleri başarıyla sonuçlandırmak konusunda zengin bir geleneğe sahip.

 

Bu haber 1652 kez okundu.
TeknoBilişim - 10:56 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.