11° Açık

Samsung Duyan Eller Tanıtım Filmini 15 Milyon Kişi İzledi!

Güncel - 12 Mart 2015 21:01 A A

Samsung Electronics Türkiye, işitme engellilere özel görüntülü çağrı merkezi hizmeti 
“Samsung Duyan Eller”i duyurmak üzere işitme engelli Muharrem Yazgan’a sürpriz yaptığı tanıtım filmiyle rekor ilgi gördü. Film, dijital mecrada yurtiçinde ve yurtdışında 15 milyon kişiye ulaşırken; sosyal medyada 1 milyonu aşkın beğeni ve onbinlerce yorum aldı.

 Samsung, bu bağlamda sosyal sorumluluk alanındaki iletişim kampanyaları özelinde, Türkiye için bir ilke imza atmış oldu. 

Samsung Electronics Türkiye, işitme engelli bireylerin karşılaştıkları zorluklara dikkat çeken “Samsung Duyan Eller” tanıtım filmiyle dijital mecrada 15 milyon kişiye ulaştı. Kalabalık bir ekip tarafından gerçekleştirilen 1 aylık bir çalışmanın eseri olan sürpriz film, 2 dakika 45 saniyede anlatmayı başardıklarıyla, sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.

Samsung’un Muharrem’e sürprizi, 1 milyonu aşkın beğeni aldı

Samsung’un Facebook, Twitter ve Youtube sayfaları üzerinden, “Her şey Muharrem’e engelsiz bir gün yaşatmak için” başlığıyla paylaşılan ve milyonlarca kişinin izlediği film, 1 milyonu aşkın beğeni aldı.
Dijital ve görsel medyada “Yılın En Duygusal Sürprizi” olarak nitelendirilen kampanya filmi, evden ablasıyla çıkan Muharrem Yazgan’ın mahallesinde, fırıncıdan taksi şöförüne, temas kurduğu herkesin onunla işaret diliyle konuşması karşısındaki şaşkınlığını ve duygularını aktarıyor…

https://www.youtube.com/watch?v=dum5Digiis8&feature=youtu.be

Samsung+Duyan+Eller

Bu haber 1188 kez okundu.
Güncel - 21:01 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.