DOLAR: 5.37 TL
EURO: 6.11 TL

Rolls-Royce’un Yeni Suv Aracının Adı ”Cullinan”

10 ay önce
1.473 kez görüntülendi

Rolls-Royce’un Yeni Suv Aracının Adı ”Cullinan”

Rolls-Royce Suv aracını 3 yıl önce Financial Times’da çıkan yazıyla duyurmuştu. O günden bugüne bütün dünya yeni Rolls-Royce’un gelişini bekliyordu. Bugün Rolls-Royce, yeni motorlu aracının isminin ”Cullinan” olacağını duyurdu.

Rolls-Royce CEO’su Torsten Müller yaptığı açıklamada ; “Bu isim bizim sıradışı yeni aracımıza tıpatıp uyuyor. ”Cullinan”, kusursuz kalitesiyle, gerçek lüksün olasılıklarını yeniden kalibre eden varlığıyla fark yaratıyor. Tıpkı bugüne kadar bulunan en büyük ve en kusursuz elmas olan ”Cullinan” elması gibi diğerlerinin üzerinde bir mükemmellik ile gün ışığına çıkıyor.” Cullinan Elması”nın yaratılışına giren binlerce yılın epik süreçlerinden esinlendik. Aracın adı, yeni aracımızın birçok yönünü vaat ediyor ve bünyesinde barındırıyor” dedi.

 

Rolls-Royce tasarımcıları, mühendisleri ve zanaatkarları, bu aracı Afrika çöllerinden Kuzey kutbunun dondurucu buzullarına, İskoçya dağlarından Kuzey Amerika kanyonlarına kadar heryere yolculuk yapabilmesi için tasarladılar.

Rolls-Royce markasının alüminyum yürüyen aksam üzerine oturtulmuş ”Cullinan” Suv aracı yenilenen lüks mühendisliğini gösterdiği ikinci otomobilidir.

 

Rolls-Royce’un Yeni Suv Aracının Adı ”Cullinan” Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı Çık