28° Parçalı az bulutlu

Primelist, UNB’yi Listeleyecek

Kripto Para - 8 Aralık 2021 21:38 A A

Huobi Global, altıncı Primelist etkinliğinde DeFi Projesi Unbound Finance’in token’ı UNB’yi listeleyeceğini duyurdu. Kullanıcılar 14 Aralık’tan itibaren Huobi Primelist’te yer alacak UNB varlıkları satın alabilecek. 

Dünyanın önde gelen dijital varlık borsalarından biri olan Huobi Global, altıncı Primelist etkinliğinde DeFi projesi Unbound Finance’in token’ı UNB’yi listeleyeceğini duyurdu. Merkeziyetsiz, zincirler arası bir likidite protokolü olan Unbound Finance, otomatik piyasa yapıcılardan (AMM) sağlanan likiditenin kilidini açarak bir sonraki “para legosu”nu inşa ediyor.

Unbound Finance, farklı blockchain’ler arasında merkeziyetsiz borsalarda sıkışıp kalan likiditenin kilidini açan ilk “Borçsuz Likidite Tedarik Sistemi”dir. Merkeziyetsiz borsalar, otomatik piyasa yapıcıları veya kullanıcıları işlem ücretleri ve ücretsiz tokenler karşılığında likidite sağlayıcıları olmaya teşvik eden özerk mekanizmalar tarafından desteklenir. Otomatik piyasa yapıcıların birbirinden ayrı tutulması ve birlikte çalışamaması nedeniyle işlem yapan kullanıcıların birden fazla protokol ve blockchain arasında fon dağıtması zorlaşır. Bu sorunu çözmek için, Unbound Finance, otomatik piyasa yapıcıların üzerine bir türev katmanı oluşturur ve likidite havuzu tokenlerini (LPT’ler) sıfır faizle teminat altına alır.

Benzer vizyonlara sahip projelerin birlikte geliştirilebileceği ve destekleyebileceği bir ekosistem oluşturma yolunda adımlar atmaya devam eden Huobi, altıncı Primelist etkinliğinde UNB almak isteyen kullanıcıları belirli bir süre HT (Huobi Token) tutmaya teşvik ediyor.

Huobi kullanıcıları 14 Aralık, saat 12.00 itibariyle Huobi Primelist etkinliği kapsamında UNB varlıkları satın alabilecekler. Etkinlikle ilgili daha fazla bilgi almak için https://www.huobi.com/tr-tr/topic/primelist/?code=UNB

Huobi Primelist etkinlikleriyle gerçekleşen token listelemeleri son birkaç haftadır yatırımcılar arasında oldukça popüler. Coinmarketcap verilerine göre, 7 Aralık saat 06:00 (Türkiye saati) itibariyle, Primelist tokenleri NGL (Gold Fever) ve BICO’nun (Biconomi) Huobi’deki günlük işlem hacimleri, diğer tüm büyük borsalar arasında ilk sırada yer aldı.

Risk Uyarısı: Dijital varlıklarla işlem yapmak aşırı fiyat dalgalanmaları nedeniyle yüksek risk taşır. Lütfen tüm riskleri anladığınızdan emin olun ve işlem yapmadan önce bilinçli kararlar verin. Lütfen Risk Uyarısını okuyun: https://www.huobi.com/support/en-us/detail/360000188081.

Bu haber 616 kez okundu.
Kripto Para - 21:38 A A
BENZER HABERLER