Açık

Philips Marathon Ultimate ile toz toplama teknolojisinde başarıyı yakaladı

Dünya - 5 Ocak 2015 11:31 A A

Philips Marathon Ultimate serisi ile toz toplama konusunda başarıyı yakalamış görünüyor. Marathon Ultimate, toz ve havayı etkili şekilde ayırırken yüksek emiş gücünü koruyan Philips’in filtreleme sistemi PowerCylclone7 ile beklentilerin üzerinde sonuç veriyor. Bu teknoloji sayesinde süpürgenin yıkanabilir filtresi çok daha geç kirleniyor ve senede 1 kere temizlenmesi bile yeterli oluyor.

Philips Marathon Ultimate, ergonomik tasarımı ve her zemine uyumlu yüksek toz toplama performansına sahip başlıkları ile dikkat çekiyor. Bugüne kadar Philips’in geliştirdiği en üstün sert zemin başlığı TriActive Z, temizlenmesi zor büyük parçaların dahi temizlenmesini sağlıyor. Patentli Z-şekilli tasarımı ile tozu ve büyük parçaları hava kanalına yönlendiren başlığın yan hava kanalları da duvar kenarlarını ve mobilya ayaklarının çevresindeki tozları mükemmel temizliyor. TriActive Z başlığın tasarımında fırça bulunmadığı için kendisi de temiz kalıyor. TriActive Z başlık FC9912 modeliyle geliyor.

Ayrıca NanoClean teknolojisi ile üretilen toz haznesi tozu boşaltırken karşılaşılan toz bulutu sorunu minimuma indiriyor. Toz haznesi, ergonomik tasarımı sayesinde de tek hamlede ve kolayca boşaltılabiliyor. Philips bu modelinde tekerleklerinde bilye kullanmış ve hareket yeteneğini arttırmış gözüküyor. Bunun yanı sıra uzaktan kumandası ile eğilmeye gerek kalmadan kontrol edilebilirken, ergonomik tutacağı ise bileklerin yorulmasını engelleyerek kolay kullanım sağlanıyor.

Bu haber 1649 kez okundu.
Dünya - 11:31 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.