Paraşüt’ten Kadın Girişimcilere Özel Kampanya

Manşet Üstü - 5 Mart 2022 11:33 A A

Bulut tabanlı ön muhasebe programı Paraşüt, Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla kadın girişimcilere özel bir kampanya başlattı. Buna göre Mart ayı boyunca Paraşüt’e abone olan girişimci kadınlara 3 aylık ek kullanım süresi hediye edilecek.

 KOBİ’lerin finansal operasyonlarını daha verimli yürütmelerini sağlayan ve işletmelerin dijital dönüşüm süreçlerini destekleyen hizmetler sunan Paraşüt, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla özel bir kampanya başlattı. Buna göre Mart ayı boyunca Paraşüt’e abone olan girişimci kadınlara, yıllık aboneliğe ek olarak 3 aylık kullanım süresi hediye edilecek.

Sean X Yu: “Çorbada tuzumuz olsun istedik” 

8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutlayan Paraşüt Kurucu Ortağı ve CEO’su Sean X Yu, “Bu anlamlı günü kutlarken, iş hayatında pek çok zorlukla karşılaşan girişimci kadınlara destek olmayı hedefledik; bir anlamda çorbada tuzumuz olsun istedik. Paraşüt’e abone olan girişimci kadınlar, fatura ve cari hesap takibinden ön muhasebe yönetimine uzanan kapsamlı hizmetlerimizden yararlanarak zaman ve maliyet avantajı kazanabilir” dedi.

Aboneliğin ardından atılan e-mail ile hediye tanımlanıyor

Kadın girişimciler, 31 Mart 2022 tarihine kadar aboneliklerini başlatarak Paraşüt’ün kampanyasından yararlanabiliyor. Aboneliğini başlatan kadın girişimcilerin, [email protected] adresine “Kadınlar Günü Özel 3 Ay Kullanım/Abonelik” konu başlığıyla bir e-mail atarak, hangi isim-soy isim ve şirket adına deneme süresini başlattıklarını belirtmelerinin ardından 3 aylık ek kullanım süresi ücretsiz olarak abonelik hesaplarına tanımlanıyor.

Bu haber 231 kez okundu.
Manşet Üstü - 11:33 A A
BENZER HABERLER