14° Parçalı bulutlu

Panasonic’ten MRMC’nin Polymotion Chat Pro yazılımı

TeknoBilişim - 20 Ekim 2021 22:00 A A

Panasonic, PTZ ve kutu kameralarının otomatik kontrolü için MRMC’nin Polymotion Chat Pro yazılımını sunuyor

Panasonic, MARK ROBERTS MOTION CONTROL LTD (“MRMC”) ile kurduğu iş ortaklığıyla entegre PTZ kameraları, PTZ başlıkları ve kutu kameralarının otomatik kontrolü için Polymotion Chat Pro yazılımının özel bir sürümünü sunuyor. Bu ay piyasaya sürülen kullanımı kolay yazılım çözümü Polymotion Chat Pro Panasonic Edition, kullanıcının tek bir bilgisayardan üç kameraya kadar takip ve çekim yapmasına olanak sağlıyor. Polymotion Chat uzuv algılama yazılımını kullanarak sunucuyu ve/veya misafirleri takip ediyor ve insanların yapabildiği güvenilir ve doğal kamera hareketlerini sağlıyor.

Bu yazılım haber, spor veya hava durumu gibi canlı etkinlikler veya yayınlarda hareket etmesi gereken sunucuları kaydetmek için ideal bir çözüm haline geliyor. Aynı bir kameraman gibi hareketleri yavaşça takip eden gerçek zamanlı otomatik kontrol, ölçeklendirilebilir ve kullanımı bir çözümle verimliliği ve kaliteyi artırabiliyor.

MRMC Yayın Başkanı Paddy Taylor, konuyla ilgili şunları söylüyor: “MRMC olarak Polymotion Chat Pro Panasonic çözümünü geniş PTZ kamera yelpazesine katmak için Panasonic ile kurduğumuz iş ortaklığından mutluluk duyuyoruz. İş ortaklığımız, bu teknolojiyi Panasonic’in PTZ müşteri tabanı üzerinden yeni bir kitleye ulaştıracak ve bu çığır açan yazılımın daha fazla kişiye ulaşmasını sağlayacak.”

Panasonic MEBD & DSC İş Birimleri için Yeni İş ve Pazar Geliştirme Başkanı Guilhem Krier ise “Panasonic olarak müşterilerine kullanımı kolay ve verimliliği önemli ölçüde artırarak yaratıcılığı ortaya çıkaran iş akışları yaratan çözümler sunmaya odaklanıyoruz. Polymotion Chat Pro Panasonic Edition’ı da dahil ederek bu bağlılığı ve kullanıcıların piyasaya öncülük eden PTZ kameralarımızdan en iyi şekilde yararlanmasını sağlıyoruz.”

Bu haber 677 kez okundu.
TeknoBilişim - 22:00 A A
BENZER HABERLER