17° Parçalı az bulutlu

Panasonic PT-FRQ60 Projektörleri Piyasaya Çıktı

Manşet Üstü - 13 Nisan 2022 11:04 A A

Panasonic bugün ofisler, STEM sınıfları, dijital müzeler ve e-Spor eğlence programları gibi birçok çeşitli sektör için tasarlanan 6000 lümenlik parlaklığa sahip yeni PT-FRQ60 1 Çipli DLP™ Projektörü’nü piyasaya sunduğunu duyurdu.

Panasonic, daha detaylı içerikler için pürüzsüz, keskin ve ayrıntılı 4K görüntüler oluşturmak amacıyla kanıtlanmış 1 Çipli DLP™ SOLID SHINE Lazer teknolojisine Dörtlü Piksel Sürücüsü’nü ekledi. Pürüzsüz 240Hz görüntü işleme, ızgarasız görüntülerde çözülen yumuşak dokularla gerçekçilik duygusunu artırıyor. Zengin Renk İyileştirici, doğru renkleri sunuyor ve içeriği yaratıcı kişinin amaçlarına sadık kalarak yeniden üretiyor. Hızlı tempodaki aksiyon, 8 ms’nin altında gecikmeyle 240 Hz/1080 p’ye kadarki kare hızlarında net bir şekilde işleniyor.

PT-FRQ60, ek olarak Panasonic’in hızlı hareket eden nesnelere saniyede 240 kareye kadar projeksiyon sağlayan ve tema parklarında, etkileşimli müze sergilerinde ve daha fazla alanda yaratıcı olanakları genişleten kullanıma hazır bir Yazılım Geliştirici Kiti olan ET-SWR10, Gerçek Zamanlı İzleme Projeksiyon Eşleme Sistemi ile de uyumludur.

PT-FRQ60, 4K altyapılarına uygun entegrasyon için projektörü kaynak cihaz üzerinden AÇIK/KAPALI konuma getirebilen, CEC komutuyla uyumlu iki HDMI® girişi içerirken tek kablolu DIGITAL LINK çözümü de uzun mesafelerde video ve kontrol sinyali iletimini desteklemektedir. Esnek 2.0x optik yakınlaştırma, V/H Lens Kaydırma ve Izgarasız olma özelliğine sahip Geometrik Ayar görüntü konumunu ayarlamayı sağlamakta ve bir bilgisayara gereksinim olmadan bozulmayı ortadan kaldırmaktadır. Ayrıca PT-FRQ60, Geometri Yöneticisi Pro[1] için önceden etkinleştirilmiş yükseltme kitleriyle birlikte gelerek kamera aracılığıyla kenar düzeltmeyi otomatikleştirmekte, ekran ayar aralığını genişletiyor ve ek gelişmiş maskeleme özellikleri içermektedir.

Güvenilir ve az bakım gerektiren projeksiyon için Panasonic’in filtresiz ısı borusu soğutma sistemi, yüksek görüntü kalitesinin korunmasına yardımcı olmakla beraber ve 20.000 saat bakım gerektirmeyen projeksiyon sağlamaktadır. Çoklu İzleme ve Kontrol Yazılımı, filo yönetimini ve kontrolünü kolaylaştırırken, opsiyonel Erken Uyarı yazılımı da sorunlar oluşmadan önce bir uyarı göndererek beklenmeyen arızaları da önlemektedir.

Bu haber 1545 kez okundu.
Manşet Üstü - 11:04 A A
BENZER HABERLER