19° Açık

Ozan Elektronik Para’da Atama

Güncel - 22 Kasım 2021 16:12 A A

Ozan Elektronik Para’nın işletmelere sunduğu ödeme alma çözümü “Ozan Business” ekibi deneyimli isimler ile güçleniyor. Bankacılık ve ödeme sektörlerindeki 15 yılı aşkın tecrübesi ile alanının deneyimli isimlerinden olan Hilmi Enahtar, son olarak Payten’in satış ekibinde yöneticilik görevini yürütüyordu. Enahtar, Kasım 2021 itibarıyla Ozan Elektronik Para’daki görevine resmen başladı.

Ozan SuperApp ve Ozan Business ürünleri ile bireysel kullanıcıları ve işletmeleri finansal teknoloji servisleriyle buluşturan Ozan Elektronik Para, 65 kişiden oluşan ekibini deneyimli isimlerle büyütmeye devam ediyor. Bankacılık ve ödeme sektörlerinde edindiği 15 yılı aşkın tecrübe ile kritik projelerde önemli roller üstlenen Enahtar, satışın yanı sıra, iş geliştirme ve ürün yönetimi gibi çeşitli alanlarda da uzmanlığa sahip.

Hilmi Enahtar Kimdir?

Lisans eğitimini Uludağ Üniversitesi İktisat bölümünde tamamlayan Hilmi Enahtar, iş hayatına Garanti Ödeme Sistemleri’nde başlamış, ardından 3 yıl görev aldığı HSBC’de kariyerine devam etmiştir. Kendi alanında “POS acquiring”  ve ürün yönetimi çalışmalarında önemli görevlerde rol almıştır. Enahtar, 2014 yılı itibarıyla Aktifbank bünyesine katılmış ve kart satış departmanında müdürlük görevini üstlenmiştir. Profesyonel iş hayatına 3 yıl boyunca Asecco’da Account Manager olarak devam eden ve önemli projelere imza atan Enahtar, 2019 yılında Payten’in satış departmanında yönetici olarak yer almıştır. Hilmi Enahtar, Kasım 2021 tarihinde Ozan Elektronik Para ailesine Satış Direktörü olarak katılmıştır.

Bu haber 948 kez okundu.
Güncel - 16:12 A A
BENZER HABERLER