21° Açık

NAS Ürünler Maksimum Fayda Sağlıyor

Güncel - 10 Şubat 2015 22:16 A A

KOBİ’ler NAS ürünleriyle yatırımlarını maksimum faydaya dönüştürüyorlar

Ürünlerini 90’ı aşkın ülkeye ulaştıran Synology, KOBİ’lere ve son kullanıcılara kullanımı kolay, yüksek performanslı, şifrelenmiş verilere kolay erişim olanağı sağlayan verimli RackStation RS815+, RS815RP+ ve DiskStation DS2415+ ürünlerini sundu.

Synology, yeni ürünleriyle kullanıcılarına katma değer yaratmaya devam ediyor. Esnek, ölçeklenebilir ve ihtiyaçlara göre şekillenebilen Synology ağa Bağlı Depolama (NAS) ürünleri, gerek bireysel gerekse kurumsal kullanıcıların verilerini hızlı ve güvenli bir şekilde depolamalarını sağlıyor. Geniş bir yelpazeye ürünlerini ulaştıran Synology, kullanıma yeni sunduğu RackStation RS815+, RS815RP+ ve DiskStation DS2415+ ürünleriyle kullanıcılarına 360 derece hizmet vermeyi sürdürüyor.

Şifrelenmiş bilgilere daha hızlı şekilde ulaşabilmek mümkün

Sunduğu ürünleriyle 2013 ve 2014 yıllarında iki kez üst üste “PCMag Business Choice Award winner” ödülüne layık görülen Synology’nin yeni ürünleri RackStation RS815+, RS815RP+ ve DiskStation DS2415+, yenilikçi şifreleme motoru ile kullanıma sunuluyor. 6 GB’a kadar genişletilebilir RAM modülünü üzerinde bulunduran ürünler, 2,4 GHz dört çekirdekli işlemci özelliğine sahip. Yenilikçi ürünler sayesinde, şifrelenmiş bilgilere daha hızlı şekilde ulaşabilmek mümkün. İş süreçlerinin daha esnek ve hızlı yönetilebilmesini sağlayan ürünler, aynı zamanda maliyetleri minimuma indirip faydayı da en üst seviyelere çıkarabiliyor.

Arıza durumunda bile veri güvenliği ve kesintisiz çalışma olanağı sağlanıyor

Yenilikçi çözümlerle veri depolama alanında köklü bir dönüşüm gerçekleştirdiklerini aktaran Synology Türkiye Ürün Müdürü Volkan Yiğit, “Kurumların ve son kullanıcıların iş performanslarını artıran NAS ürünlerimizin kullanımı kolay kullanıcı arayüzleri mevcut. Verimli ve kullanışlı bir deneyimi garanti altına alan ürünlerimiz, sahip olma maliyeti, enerji tasarrufu sağlaması gibi avantajlar ile birlikte çevikliği ve gücü de kullanıcılarının hizmetine sunuyor” dedi.

Bu haber 1359 kez okundu.
Güncel - 22:16 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.