DOLAR: 5.87 TL
EURO: 6.53 TL

Microsoft Student Partner Başlıyor!

4 yıl önce
1.011 kez görüntülendi

Microsoft Student Partner Başlıyor!

Microsoft Türkiye, Microsoft Student Partner programı ile üniversite öğrencilerine yepyeni kariyer ve eğitim fırsatları sunmaya devam ediyor. Bilişim sektörüne kalifiye insan gücü yetiştirmeyi ve yerel ekonomiye katkı sağlamayı amaçlayan program için başvurular 26 Ağustos-9 Eylül tarihleri arasında yapılacak. Öğrenciler program sayesinde, teknolojinin dinamik dünyasını ve Microsoft’un yenilikçi kültürünü yakından tanıma fırsatını yakalarken, girişimcilik hakkında da bilgi sahibi olacak.

Üniversite öğrencilerine iş dünyasının işleyişini gerçek hayatta görerek yakından tanıma ve kendi beceri ve yetkinliklerini geliştirme olanağı sağlayan Microsoft Student Partner programı için geri sayım başladı. Sürekli gelişmek ve birbirinden yetenekli çalışma arkadaşları ile bir arada teknoloji dünyasında iz bırakmak isteyenlerin Microsoft Student Partner programına başvurması yeterli.

Microsoft Store Üyeliği, Microsoft Coaching Program (Microsoft yöneticilerinden mentörlük), staj imkanı, yurtdışı MSP projelerinde yer alma gibi birçok avantaj sağlayan Microsoft Student Partners programı için başvurular 26 Ağustos ve 9 Eylül tarihlerinde kabul edilecek. 6 ayda bir düzenlenen ve Türkiye’nin dört bir yanında eğitim veren üniversitelere açık olan programa katılım için Microsoft’ta çalışmak için heyecanlı ve istekli olmak başta yer alıyor. Bununla birlikte, başvuru sayfasındaki sorulara yanıt vermeleri ve 2’şer dakikalık kişisel tanıtım videolarınıpaylaşmalarıgerekiyor.

Öğrenciler sektörün duayenleri ile bir araya gelme fırsatı buluyor

MSP programına katılma şansını yakalayan öğrenciler Microsoft üst yönetimi ile birlikte dinamik ve rekabetçi bir ortamda, heyecan verici teknoloji dünyasını yakından tanıma ve global markalar üzerinde liderler birlikte çalışma imkanına sahip oluyorlar. Microsoft Student Partner programına tabi olan öğrenciler Microsoft Türkiye İstanbul Ofisi’nde düzenlenen ve yaklaşık 3 gün süren oryantasyon sürecine dahil oluyor. Bu süreçte uzman eğitmenlerden çeşitli konularda eğitim alma şansı yakalayan öğrenciler birlikte çalışacağı MSP’lerle de tanışma fırsatını yakalıyor. MSP’likleri boyunca çeşitli Microsoft teknolojileriyle tanışan MSP’ler farklı uygulamalar geliştirip, okullarında eğitimler, seminerler ve etkinlikler düzenliyor. MSP’likleri boyunca çeşitli projelerde, farklı teknolojiler ile çalışma şansı bulan öğrenciler, üst düzey yöneticiler ile de tanışma fırsatı buluyor.

 

Microsoft Student Partner Başlıyor! Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı Çık