20° Açık

Markafoni ve Microsoft’tan Bulut AVM

Güncel - 20 Ocak 2015 18:15 A A

Markafoni ile Microsoft, yeni yıla e-ticaret dinamiklerini değiştirecek bir iş birliğiyle girdi. Microsoft’un bulut bilişim teknolojisi ve Markafoni, tüketicilerini “Bulut AVM”de alışverişe davet ederken, Türkiye’deki e-ticaret ve perakende sektörüne de yeni bir hareket kazandıracak gibi duruyor.

Markafoni Grubu CEO’su İlker Baydar, yeni iş birliği kapsamında Markafoni’nin Türkiye’nin ilk ve en değerli online alışveriş platformunu hayata geçireceklerini belirterek “Markafoni olarak e-ticaret alanındaki yerel tecrübemizi Naspers’ın global deneyimi ile bir araya getirerek Türkiye’deki moda şirketlerinin hizmetine sunmayı hedefliyoruz, dedi.

Naspers Grubu E-Ticaret COO’su Lawrence Illg, “Naspers olarak dünya çapında müşteri deneyimleri yaratmaya odaklanıyoruz ve bunu sağlamak amacıyla teknoloji ve yeteneklere yatırım yapmaya devam ediyoruz. Markafoni ve Microsoft’un birlikte sunacağı bu hizmetle Türk markalarının da uluslararası e-ticaret standartlarını kolayca yakalayabileceğine ve bu sayede dış pazarlara açılabileceğine inanıyoruz. İş birliğimiz sayesinde Türkiye perakende ve e-ticaret pazarının hak ettiği hacmi yakalamasına da önemli bir katkı sağlayacağız.”

Bu haber 1202 kez okundu.
Güncel - 18:15 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.