11° Açık

Markafoni 2015’te yüzde 40 büyüme hedefliyor

Güncel - 9 Ocak 2015 17:47 A A

Markafoni Grup, 2015’e güçlenen yönetim kadrosuyla merhaba diyor!

Markafoni Grup, güçlenen yönetim kadrosu ve Naspers’ın küresel birikiminin desteğiyle küresel bir oyuncu olma yönünde önemli adımlar atıyor. Grup, CEO İlker Baydar liderliğindeki yönetim kadrosuyla 2015’de hedef büyütüyor.
Türkiye online perakende pazarının aktörlerinden Markafoni Grup, yenilenen yönetim kadrosuyla 2015’e güçlenerek giriyor. Mayıs 2014’te Naspers bünyesine dahil olan ve bünyesindeki Markafoni.com, Zizigo.com, Misspera.com markalarının yönetimini tek elde toplayan Markafoni Grup, bu değişimle birlikte uluslararası pazardaki etkisini de artırmayı hedefliyor.

Markafoni Grup CEO’su İlker Baydar liderliğindeki yeni yönetim kadrosu şu isimlerden oluşuyor: Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Murat Akdağ; Finans Genel Müdür Yardımcısı Onur Baylan; Satış Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Kaplan; Operasyon Genel Müdür Yardımcısı Tunç Doğanay; İç Denetim Genel Müdür Yardımcısı Serdar Giral; Süreç, Ürün ve Proje Genel Müdür Yardımcısı Hakan Toygar; İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Seda Kayrak Kızıltan ve Hukuk Müşaviri Erdost Pehlivan.

ErdostPehlivan

2015 için büyüme hedeflerini yüzde 40 olarak belirlediklerini hatırlatan Baydar, konuyla ilgili açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “Türkiye’nin lider online perakende firması olarak rekabet gücümüzü korumak ve daha da gelişerek küresel bir oyuncu haline gelmek amacıyla grubumuzda dinamik bir yapılanmaya gittik. Yeniden şekillendirdiğimiz yönetim kadromuzda yer alan birbirinden değerli tüm takım arkadaşlarımın, bilgi, beceri ve tecrübeleriyle amacımıza ulaşma yolunda önemli katkılar sağlayacaklarına inanıyorum. Naspers’ın uluslararası birikiminin de desteğiyle geleceğe güvenle bakıyoruz.” Dedi.

IlkerBaydarphto

Bu haber 815 kez okundu.
Güncel - 17:47 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.