Açık

Logitech Espor Takımlarına Desteğini Sürdürüyor

Oyun E-Spor - 27 Şubat 2015 23:35 A A

Cloud9 ve SoloMid Takımı Turnuvalarda Logitech G Ekipmanları Kullanıyor

Oyun tutkunlarının tercih ettiği en beğenilen ekipman markası Logitech, Kuzey Amerika’nın en popüler iki profesyonel oyun kulübü Cloud9 (C9) ve Team SoloMid (TSM) takımları önümüzdeki yılda turnuvalarda Logitech G ekipmanları ile yarışacak.

Dünyaca ünlü takımların yanısıra Türkiye’de de eSporu destekleyen Logitech G’nin HWA Gaming ve BPI Gaming takımları ile sponsorlukları devam ediyor. Türkiye’nin en büyük League of Legends takımlarından HWA Gaming ile Logitech G işbirliği 2015’te 3. yılına giriyor.

Cloud9 takımının 45 oyuncusunun arasında; Counter Strike Global Offensive (CS:GO), Dota 2, Halo, Hearthstone, Heroes of the Storm, League of Legends (LoL), Smite and Super Smash Bros ve Melee yer alıyor. Geçen yıl LoL takımı League of Legends Championship Series (LCS) Spring 2014’ü birincilikle bitirdi.

13 oyuncudan oluşan TSM dünyanın en populer League of Legends takımı ve yeni oluşan Hearthstone ve CS:GO takımını bünyesinde bulunduruyor. LoL World Finallerinde top 10 da bitirerek ve LCS Summer 2014’de ilk sırada yer alan TSM iyi bir 2014 sezonu geçirdi. Takım bu sezon da hakimiyetini sürdürmek istiyor.

Bu haber 1569 kez okundu.
Oyun E-Spor - 23:35 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.