LG Electronics 2022 HVAC Portföyü ile AHR’de

Teknoloji - 3 Şubat 2022 21:33 A A

HVAC Sektörünün lideri LG, VRF Teknolojileri, Enerji Verimli Isı Pompası Sistemleri, IAQ Çözümleri ve Esnek Kontrollerle, Dünyanın En Büyük HVAC Konferansında yer aldı. 

LG Electronics (LG), değişken Soğutucu Akışkan Akışı (VRF) teknolojisi, enerji verimli ısı pompası sistemleri, iç mekan hava kalitesi çözümleri, esnek bina otomasyonu ve bağlantı ürünlerinin de yer aldığı 2022 ticari, hafif ticari ve konut HVAC çözümlerinden oluşan serisini Las Vegas’taki 2022 AHR Expo’da sergiliyor.

Fuarın konularından biri, LG’nin Inverter Scroll Heat Pump Chiller’in (ISHPC) resmi olarak piyasaya sürülmesi oldu. Hava soğutmalı chiller kategorisine yenilik getiren LG ISHPC, hem konfor hem de proses uygulamalarında sıcak ve soğuk su sağlamak için inverter teknolojisini kullanıyor ve sessiz çalışma, esneklik ve enerji verimliliğinden ödün vermeden güçlü performans sunuyor. VRF teknolojisinin temel tasarım özelliklerini soğutulmuş su üretimi ile birleştiren LG, sağlam bir dizi yüksek performans özelliğiyle hava soğutmalı soğutma grupları standardını yükseltiyor. Böylelikle, mühendislere ısıtma ve soğutma için esnek, uygun maliyetli ve uygun boyutta bir çözüm sunuyor. Yeni LG ISHPC’nin yüksek ısıtma düşük ortam performansı, pazarın elektrifikasyona yönelik artan eğilimine paralel olarak, karbon azaltma stratejisini desteklerken sıcak su ısıtma gereksinimlerini karşılayan uygulanabilir bir mühendislik çözümü olarak tanımlanıyor.

LG Electronics ABD Klima Teknolojileri Kıdemli Başkan Yardımcısı Steve Scarbrough, şunları söyledi: “Aylar sonra, hem sanal olarak hem de yüz yüze AHR Expo’ya katılmaktan heyecan duyuyoruz. Bu yıl ve sonrası için, ticari ve konut uygulamalarına yönelik hava kalitesi, elektrifikasyon ve akıllı bağlantı konusundaki en son ürün yeniliklerini paylaşmayı dört gözle bekliyoruz.”

LG’nin #N7906 numaralı standını ziyaret eden HVAC mühendisleri, müteahhitler, distribütörler ve diğer sektör profesyonelleri en yeni LG klima teknolojilerini ve ödüllü ürünleri görebiliyor. AHR katılımcıları, LG Inverter Scroll Heat Pump Chiller’e ek olarak, fuarda aşağıdaki çözümleri de inceleyebiliyor:

Bu haber 337 kez okundu.
Teknoloji - 21:33 A A
BENZER HABERLER