14° Az bulutlu

kripto para piyasası yatayda seyrediyor

Kripto Para - 10 Ekim 2022 20:34 A A

Bybit tarafından haftanın ilk günü hazırlanan değerlendirmede: Kripto piyasaları geçen Cuma günü ABD tarım dışı maaş bordrosunun yayınlanmasının ardından hafta sonu boyunca yatay kalarak büyük hisse senedi kıyaslamalarından daha iyi performans gösterdi. Bitcoin, enflasyonun azalmasına işaret eden cesaret verici rakamların ardından geçen haftanın başlarında kısa bir süre toplandı, ancak istihdam rakamları kısa vadede bir Fed pivotunun tüm umutlarını yıktığı için sonunda 20 bin dolar eşiğini koruyamadı.

Değerlendirme hazırlanırken, piyasa değerine göre en büyük kripto para birimi, son 24 saat içinde marjinal kazançlar kaydettikten sonra 19,5 bin doların altında el değiştiriyor. Bitcoin’in herhangi bir yukarı yönlü ivme olasılığını canlı tutmak için bu tutamağın üzerinde daha güçlü bir dayanak oluşturması gerekecek. Bu arada, zincir içi ölçümler, olumsuz makro koşullar ve sessiz talep ile uzun süreli bir mücadeleye işaret ediyor. Önceki döngülerde, sürekli bir yükseliş ivmesini yeniden kazanmak için yapılan yokuş yukarı savaş, kısa vadeli ve uzun vadeli canlılık maliyeti temelinin ikinci geçişinin gerçekleşmesinden önce genellikle yüzlerce gün sürer. Şu anda ilk geçişe 16 gün kaldı.

Benzer şekilde Ethereum, 1.250 ila 1.400 dolar arasındaki dar işlem aralığında dalgalanmaya devam ediyor. Merge’ün teknik olarak elden geçirilmesi, piyasa değerine göre ikinci en büyük kripto para birimi için yan hareketleri kolaylaştırıyor, ancak muhtemelen daha uzun bir ufukta fiyat hareketleri üzerinde olumlu bir etkisi olacak. MATIC ve TRX’in benzer bir zaman diliminde %3’lük kazançla liderliğini sürdürdüğü orta-büyük altcoinler yeşile döndü.

Bu haber 1253 kez okundu.
Kripto Para - 20:34 A A
BENZER HABERLER