16° Açık

Kendi Video Oyununu Kendin Yap Kendin Oyna!

Oyun E-Spor - 18 Şubat 2015 19:30 A A

Adventure Time Oyun Sihirbazı İle Kendi Video Oyununuzu kendiniz yapabilirsiniz.

“Cartoon Network”-“Pixel Press” İşbirliği Mobil Sihirbazını (Mobile Magic) Yarattı

Cartoon Network, dünya çapında mobil oyun yayıncısı olarak pozisyonunu daha da ileriye taşıyarak yeni ürünü olan Adventure Time Oyun Sihirbazı’nı duyurdu. App Store, Google Play ve Amazon’da bulunan bu yenilikçi ürün; oyuncuları kendi Adventure Time oyunlarını bir kalem ve kağıt ile çizmeleri konusunda teşvik ediyor. Pixel Press capture teknolojisiyse oyun tasarımını mobil bir cihazda hayata geçiriyor ve oynatıyor. Adventure Time Oyun Sihirbazı’nın arkadaşlarla paylaşılmasını, diğer oyuncuların görmesi için çevrim içi olarak yayınlanmasını da sağlıyor.

Cartoon Network ve Pixel Press işbirliğiyle üretilen Adventure Time mobil oyunları, geçmişte çok iyi sonuçlar yaratmış ve hem Kart Savaşları hem de Beemo; App Store’da en çok indirilen 1. uygulama olmuştu. Adventure Time Oyun Sihirbazı, sevilen çizgi diziyi hayranlarının yaratıcılığıyla birleştirerek, mobile pazarda tamamıyla özgün bir uygulama sunuyor.

Oyun_Sihirbazi_Draw

Kullanıcının yarattığı seviyeler (yepyeni bir karakter olan gizemli Doodle Wizard’a ait olan) sihirli bir eskiz defteri ile Finn ve Jake’in tesadüfen karşılaştığı ve deftere çizilen herhangi bir şeyin canlandığını keşfettikleri bir öykünün parçası olurlar. Onlar da kendi maceralarını çizmeye başlarlar ve çizimlerinin gözlerinin önünde defter sayfalarında dolaşmasını izlerler ama öyküde sadece eğlence ve oyun yoktur, zira hain bir varlık eskiz defterinin sayfaları arasında pusuya yatmış beklemektedir.

Adventure Time Oyun Sihirbazı’na; başlangıç kiti, öğretici bilgiler ve özel sayfalar; www.atgamewiz.com adresinden ulaşılabiliyor.

 

Bu haber 1072 kez okundu.
Oyun E-Spor - 19:30 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.