JA Worldwide’a Nobel Barış Ödülü Adaylığı

Güncel - 4 Şubat 2022 21:24 A A

Gençlerin girişimcilik ve yaratıcılık faaliyetlerini geliştirip ekonomik hayatta aktif rol almalarını sağlayan Genç Başarı Eğitim Vakfı’nın global paydaşı ve üyesi olduğu JA Worldwide, 2022 Nobel Barış Ödülü için aday gösterildi.

Dünyanın en prestijli ödüllerinden biri olan Nobel Barış Ödülleri’ne aday gösterilen isimlerden biri de Genç Başarı Eğitim Vakfı’nın global paydaşı ve üyesi olduğu JA Worldwide oldu.

Girişimci zihin yapısına sahip gençlerin ve çocukların yetişmesi için çalışmalarına yön veren ve iş dünyasındaki profesyonellerin ve girişimcilerin programlara aktif katılmasını sağlayan Genç Başarı Eğitim Vakfı’nın global paydaşı, Junior Achievement Worldwide, 2022 Nobel Barış Ödülü’ne aday gösterildi.

Junior Achievement Worldwide üyesi Genç Başarı Eğitim Vakfı Başkanı Çelik Ören “Parçası olmaktan gurur duyduğumuz JA Worldwide, 2022 Nobel Barış Ödülü’ne aday gösterildi. 100 yılı aşkın süredir, uluslararası işbirliğini çocukların ve gençlerin geleceğini güçlendirmek vizyonu ile örmüş, daha iyi bir dünya için 115 ülkeden büyük bir azim ve inançla yaratılan değerin büyük bir gururla buluştuğu bir zamandayız. Dünya’nın her çocuk ve genç için; çeşitliliğin gücüyle güçlenen, eşit fırsatların olduğu, sürdürülebilir ve güvenli bir gelecek sunması için çalışan tüm JA Worldwide ekibini, JA Europe ve tüm diğer ülke paydaşlarımızı kutluyoruz. Bu gururun en büyük parçası olan destekçilerimizle, öğrencilerimizle, öğretmenlerimizle ve mentorlarımızla bu güzel haberi paylaşmaktan da mutluluk duyuyoruz.” dedi.

Bu haber 226 kez okundu.
Güncel - 21:24 A A
BENZER HABERLER