14° Parçalı bulutlu

iyzico, Ödeme Sistemleri Analitiği Hizmeti Veren Mypat’i Satın Aldı

Güncel - 12 Kasım 2014 09:39 A A

Ödeme sistemleri alanında Türkiye e-ticaret pazarına çok sayıda hizmet sunan iyzico, önemli bir satın alma gerçekleştirdi. iyzico, e-ticarette alışverişi terk edenlerin oranını azaltma noktasında gerçek zamanlı ödeme sistemleri analitiği hizmeti veren ve ödeme sistemleri alanındaki tecrübesiyle ilk akla gelen isimlerden Hakan Erdoğan’ın kurduğu mypat.co’yu satın aldı. Bu satın alma doğrultusunda Hakan Erdoğan iyzico bünyesine katıldı.

iyzico, e-ticarette alışverişi terk edenlerin oranını azaltma noktasında gerçek zamanlı ödeme sistemleri analitiği hizmeti veren mypat.co’yu satın aldı. Hakan Erdoğan tarafından kurulan, ödeme sistemlerindeki sorunlara odaklanarak e-ticarette kârlılığı artırmayı hedefleyen mypat.co, gerçek zamanlı ödeme analitiği ile e-ticarette alışverişi terk edenlerin oranını azaltmak alanında hizmet veriyor.

Hakan Erdoğan tarafından kurulan ve e-ticaret şirketlerine ödeme sistemleri alanında danışmanlık hizmeti veren mypat.co, sunduğu çözümlerle akıllı telefon ve tabletlerden gerçek zamanlı olarak müşteri takibi imkanı tanıyor ve ödeme sistemlerindeki aksilikleri anlık olarak takip ederek her türlü aksaklığın hızlıca giderilmesini ve satış oranının düşmesini engelliyor.

Müşteri alışveriş davranışlarını, ödeme ve iade kayıtlarını, sanal POS ve sistem kesintilerini öğrenen bir yapıyla 7/24 takip eden ve bu bilgilerle proaktif alarmlar üreterek e-ticarette müşteri kaybını azaltan çözümler, artık iyzico çatısı altında sunulacak.

 

Bu haber 1040 kez okundu.
Güncel - 09:39 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.