15° Parçalı az bulutlu

ITU GATE’in İçin Başvuru Süresi Uzatıldı

TeknoParklar - 6 Mayıs 2015 14:05 A A

İTÜ ARI Teknokent’in bu yıl ikincisini düzenleyeceği “ITU GATE Uluslararası Hızlandırma Programı” için başvuru süresi girişimci firmaların yoğun ilgisi sonucunda 15 Mayıs Cuma, 2015 tarihine kadar uzatıldı.

Türkiye’nin AR-GE ve inovasyona dayalı teknolojik altyapısını güçlendirmede etkin rol oynayan İTÜ ARI Teknokent, düzenlediği program ile başta bilişim olmak üzere finans ve yazılım gibi farklı sektörlerde faaliyet gösteren şirketleri uluslararası müşteri ve yatırımcılarla bir araya getiriyor.

Programa katılacak olan firmalara öncelikle uluslararası tecrübeye sahip profesyoneller tarafından tamamen ücretsiz olarak, iş modeli geliştirmeden pazar araştırması ve analizine mini MBA eğitimleri verilecek. 6 haftalık eğitim süreci mentorluk, iş geliştirme atölyeleri ve müşteri odaklı sunum teknikleri ve yatırımcıya sunum hazırlıkları gibi farklı konuları da kapsayacak. Eğitimi başarıyla tamamlayan firmalar arasından seçilecek olanlar daha sonra İstanbul, Chicago ve San Francisco’da uzman ve yatırımcılarla bir araya gelerek onlara sunum yapma fırsatı yakalayacak. Buna ek olarak seçilen firmalar programın yurt dışı ayağı kapsamında, İTÜ ARI Teknokent’in sene başında faaliyete geçen ve dünyanın en başarılı kuluçka merkezlerinden Chicago 1871’in içinde yer alan ITÜ ARI Teknokent Chicago ofisinde de iş geliştirme imkanına sahip olacak.

ITU GATE AFİŞ

ITU GATE AFİŞ

Bu haber 1643 kez okundu.
TeknoParklar - 14:05 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.