Parçalı bulutlu

Intertech, Teknopark İstanbul’da Temel Attı

Aktif Teknoparklar - 23 Şubat 2015 23:33 A A

 Finansal yazılım geliştirme alanı başta olmak üzere pek çok sektör için bilgi teknolojileri konusunda ürün ve hizmetler sağlayan Intertech, Türkiye’nin inovasyon merkezi Teknopark İstanbul’daki yeni binasının temelini attı. Tüm Intertech birimleri aynı çatı altında toplanacak.  

Intertech Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Ateş, iddialı işlere imza atan bir kurum olarak değişimi kendi içlerinde de yoğun şekilde yaşadıklarını vurguladı. Ateş, Intertech’in tüm birimlerini, inovasyon üssü Teknopark İstanbul’da tek çatı altında bir araya getirecek yeni binasının daha ileri teknoloji, ürün ve servisleri hayata geçirmek, müşterilere daha yüksek katma değer sağlamak üzere yeni bir motivasyon sağlayacağını belirtti.

Yenilikçi ve modern bir proje

Türkiye’nin en önemli inovasyon merkezlerinden kabul edilen, Savunma Sanayii Müsteşarlığı ve İstanbul Ticaret Odası ana ortaklığında kurulmuş Teknopark İstanbul’da temeli atılan bina, modern ofis ve sosyalleşme alanları, yeşil bina olma özelliği ve teknolojik altyapısıyla öne çıkıyor. Yüksek teknoloji barındıran eğitim ve toplantı salonlarının yanı sıra Canlı Demo Center ve Kullanıcı Deneyimi Geliştirme Odası gibi yenilikler de çalışanların hizmetine sunuluyor.

 

Bu haber 1526 kez okundu.
Aktif Teknoparklar - 23:33 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.